27 MAJ 2019

Podsumowanie dnia: niedziela, 26 maja – Beds.pl ogrywa STALWIT!

Liga A

Beds.pl 6:2 STALWIT

W meczu mogącym mieć decydujący wpływ na to kto zajmie trzecie miejsce na koniec sezonu lepszy okazał się zespół Beds.pl. Po pierwszej połowie jednak wiele wskazywało no to, iż górą w tym starciu będzie ekipa STALWIT'u, która do przerwy prowadziła 2:1. Po zmianie stron lepszą skutecznością wykazali się jednak Bedsi, którzy już sześć minut po wznowieniu gry wyszli na prowadzeni po golach Jakuba Tykwińskiego i Łukasza Stasiaka. Kolejne bramki również zdobywali już tylko zawodnicy Beds.pl. Na listę strzelców wpisywali się ponownie Michał Siemaszko (41'), Łukasz Stasiak (49') oraz Jakub Tykwiński (53'). STALWIT W w tym czasie raził nieskutecznością nie wykorzystując rzutu karnego.

Piłkarz meczu: Jakub Tykwiński (Beds.pl)

Liga B

KONTPOL 5:7 Wojskowe Zakłady Lotnicze

W niedzielne południe na boisku przy ul. Kościuszki rywalizowały drużyny KONTPOL'u oraz Woskowych Zakładów Lotniczych. W pierwszej połowie delikatną przewagę miał pierwszy z zespołów co przełożyło się też na wynik. Do przerwy mieliśmy wynik 3:2 dla KONTPOL'u, dla którego gole zdobywali Łukasz Aranowski (10'), Rafał Lewandowski (12') oraz Radosław Wantoch-Rekowski (24'). Strzelcami bramek dla Woskowych Zakładów Lotniczych byli natomiast Wojciech Kruszka (7') oraz Sebastian Zglinicki (17'). Po zmianie stron sytuacja zmieniła się i skuteczniejszy był zespół WZL. Już minutę po przerwie doprowadził do wyrównania po golu Krystiana Witwickiego. Dziesięć minut później zespół ten wyszedł na prowadzenie. Tym razem autorem bramki był Artur Kmiećkowiak. Jednak już po minucie Patryk Górniak doprowadził do ponownego wyrównania stanu meczu. Ostatni kwadrans należał jednak do Woskowych Zakładów Lotniczych, które zdobyły trzy trafienia (K. Witwicki 45', D. Siewert 51'oraz T.Węgiel 59') samym tracąc tylko jedno (P. Górniak). Ostatecznie więc lepszy okazał się zespół WZL, który wygrał 7:5.

Piłkarz meczu: Krystian Witwicki (Wojskowe Zakłady Lotnicze)