21 MAJ 2019

Podsumowanie dnia: poniedziałek, 20 maja – RKS MDD odwraca losy spotkania z FC twoidoradcy.eu!

FC twoidoracy.eu 2:4 RKS MDD

W poniedziałkowy wieczór na boisku przy ul. Gajowej mierzyły się zespoły FC twoidoradcy.eu i RKS MDD. Mecz ten cechowała duża zaciętość. Oba zespoły długo nie mogły zdobyć bramki. Wynik meczu otworzył dopiero w dwudziestej piątej minucie gry Kryspin Maroszczyk. RKS MDD odpowiedział bardzo szybko bo już dwie minuty później do wyrównania doprowadził Michał Janiszewski. FC twoidoracy.eu jeszcze przed przerwą zdołali jednak ponownie wyjść na prowadzenie po trafieniu Szymona Markiewicza. Tuż po zmianie stron zespół Kryspina Maroszczyka miał doskonałą okazję na odskoczenie rywalom na dwie bramki jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Nie od dziś wiadomo, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak też było w tym przypadku. Kolejne gole zdobywali już tylko zawodnicy RKS MDD. Najpierw w trzydziestej piątej minucie gry do wyrównania doprowadził Karol Bilski. Osiem minut później na prowadzenie swój zespół wyprowadził Marcin Zieliński. Ostateczny wynik spotkania na 2:4 ustalił Karol Bilski.

Piłkarz meczu: Michał Janiszewski (RKS MDD)