29 KWI 2019

Podsumowanie dnia: niedziela, 28 kwietnia – PLEX-FORM umacnia się na prowadzeniu!

Liga A

voip24sklep.pl – Husaria Bydgoszcz

Mecz przełożony na wniosek drużyny voip24sklep.pl

Liga B

FC PORTKI 10:2 SPX FLOW Poland B

Wiele wskazywało, iż mecz niedojdzie do skutku w związku z problemem zebrania składu przez drużynę SPX FLOW Poland B. Ostatecznie jednak udało się zebrać minimalną wymaganą regulaminem liczbę zawodników i o wyniku spotkania mogło zdecydować boisko. Grające w liczebnej przewadze FC PORTKI nie miały jednak większego problemu z kontrolą nad spotkaniem. W trzydziestej czwartej minucie gry zespół ten prowadził już a 8:0. Minutę później bramkę kontaktową zdobył Brian Nugisha. Było to jednak niemal wszystko na co pozwoliły SPX FLOW FC PORTKI. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:2.

Piłkarz meczu: Łukasz Bielawski (FC PORTKI)

KONTPOL 2:10 PLEX-FORM

Mecz KONTPOL'u z PLEX-FORM'em miał jednego faworyta i końcowy wynik nie jest dla nikogo zaskoczeniem, jednak pierwsze minuty spotkania były stosunkowo wyrównane. KONTPOL stawiał opór liderowi do trzynastej minuty kiedy to worek z bramkami rozwiązał Rafał Drzewiecki. Dwie minuty później prowadzenie podwyższył Sebastian Murawski, a dwie bramki Eryka Swintona skutkowały tym, że na zmianę stron zespoły schodziły przy stanie 0:4. Po przerwie obraz gry nie uległ większej zmianie. PLEX-FORM konsekwentnie powiększał swoją bramkową przewagę. W końcówce spotkania mając już absolutnie pewne trzy punkty lider pozwolił swojemu przeciwnikowi na nieco więcej co czego skutkiem były dwa trafienia KONTPOLU. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:10 co pozwoliło PLEX-FORM'owi umocnić się na pozycji lidera.

Piłkarz meczu: Marcel Ndoloka-Mbezi (PLEX-FORM)

The Penguins 0:3 Future Transport

Spotkanie rozstrzygnięte walkowerem dla drużyny Future Transport w związku z nieprzystąpieniem The Penguins do meczu.