05 KWI 2019

Podsumowanie dnia: czwartek, 4 kwietnia - voip24sklep.pl miażdży Brygadę!

Liga A

Voip24sklep.pl  21:1 Brygada

Mecz bez większej historii. Ekipa Kryspina Maroszczyka w czwartkowy wieczór rozstrzelała się niczym Krzysztof Piątek w Serie A. Voip24sklep.pl na prowadzenie wyszedł już w pierwszej minucie za sprawą Tomasza Prejsa. Kolejne trafienia dołożyli Szymon Spychała (3), Wiktor Majchrzak (3), Mariusz Wildhirt (1) oraz ponownie Prejs (2). Na przerwę zespoły schodziły przy stanie aż 10:0. Druga połowa spotkania miała niemal wręcz identyczny przebieg. Voip konsekwentnie powiększał swój bramkowy dorobek. Kolejne gole zdobywali Wiktor Majchrzak (5), Mariusz Wildhirt (2), Szymon Spychała (2), Mateusz Korecki (1) oraz Adam Retlewski (1). Brygadę stać było jedynie na zdobycie honorowego trafienia po strzale Bartosza Kujawy. Zwycięstwo pozwoliło voip24sklep.pl na powrót na fotel lidera Ligi A, na którym zasiadać będą przynajmniej do najbliższego poniedziałku kiedy SPX FLOW Poland A zmierzy się z drużyną Beds.pl.

Piłkarz meczu: Wiktor Majrzak (voip24sklep.pl)