05 KWI 2019

Podsumowanie dnia: środa, 3 kwietnia - Peca Galaktyczni odwracają losy meczu z SERVI.PL Reklamy! PLEX-FORM pewnie wygrywa w Lidze B!

Liga A

Peca Galaktyczni 9:7 SERVI.PL Reklamy

Mecz rozgrywany na boisku przy ul. Gajowej lepiej rozpoczęła drużyna SERVI.PL Reklamy, która już w trzeciej minucie wyszła na prowadzenie po bramce Oskara Sieranta. Kolejne trzy trafienia również były udziałem piłkarzy SERVI. Najpierw w trzynastej minucie na 2:0 podwyższył Marcin Libiszewski, a następnie dwa gole dołożył Mariusz Garbuś. Końcówka pierwszej części spotkania była już jednak bardziej wyrównana, dzięki przełamaniu się przez zawodników Peca Galaktycznych i na przerwę drużyny schodziły przy stanie  6:3 dla SERVI. Druga połowa należała jednak do zawodników Mirosława Cieżniakowskiego, którzy zdobyli w tym czasie sześć bramek, tracąc tylko jedną dzięki czemu ostatecznie zwyciężyli z drużyną SERVI.PL Reklamy 9:7.

Piłkarz meczu: Patryk Wojciechowski (Peca Galaktyczni)

Liga B

TIMON-TRANS 4:11 PLEX-FORM

W drugim środowym pojedynku zmierzyły się ze sobą zespoły Ligi B. Szóste w tabeli TIMON-TRANS podejmowało wicelidera PLEX-FORM. Wynik spotkania odzwierciedla ligową hierarchię. Wyżej notowana drużyna już po pierwszej połowie cieszyła się trzybrakowym prowadzeniem. Po przerwie ponownie zdobyła więcej goli niż TIMON-TRANS i ostatecznie pewnie zwyciężyła 11:4.

Piłkarz meczu: Sebastian Murawski (PLEX-FORM)