03 KWI 2019

Podsumowanie dnia: wtorek, 2 kwietnia - Walkower w Lidze A! Kolejna porażka RKS MDD!

Liga A

NOVUMPLAST Bydgoszcz 3:0 City Parking Group S.A.

Spotkanie rozstrzygnięte walkowerem dla drużyny NOVUMPLAST Bydgoszcz w związku z nieprzystąpieniem City Parking Group S.A. do meczu.

Liga B

RKS MDD 3:7 SPX FLOW Poland B

Pierwsza połowa meczu stała na bardzo wyrównanym poziomie. Pierwsi na prowadzenie po golu Davida Muradyana wyszli zawodnicy SPX FLOW Poland B. RKS MDD odpowiedział już po chwili trafieniami Jarosława Tomczuka oraz Michała Janiszewskiego. Kolejne dwa trafienia Davida Muradyana pozwoliły jednak  SPX FLOW Poland B wrócić na prowadzenie na cztery minuty przed końcem pierwszej części meczu, jednak druga bramka autorstwa Michała Janiszewskiego sprawiła, że na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku remisowym. Po zmianie stron przewagę uzyskała drużyna SPX FLOW Poland B. Co prawda oba zespoły miały w tej część sporo sytuacji strzeleckich jednak RKS MDD nie potrafił ich wykorzystać. Zdecydowanie skuteczniejsze było SPX FLOW Poland B, które zaaplikowało swoim rywalom cztery bramki i pewnie wygrało 7:3.

Piłkarz meczu: David Muradyan (SPX FLOW Poland B.)