02 KWI 2019

Podsumowanie dnia: poniedziałek, 1 kwietnia - STALWIT gromi Husarię!

Liga A

STALWIT 24:2 Husaria Bydgoszcz

Ten wynik to nie primaaprilisowy żart! W poniedziałkowy wieczór na boisku przy Gajowej mieliśmy do czynienia z prawdziwym pogromem drużyny Husarii Bydgoszcz. Zawodnicy STALWIT’u pierwszą bramkę zdobyli już w trzeciej minucie i wraz z upływem czasu jedynie powiększali swoje prowadzenie. Zespół Przemysława Czajki wyraźnie dominował w całym meczu, a świetnie dysponowany tego dnia był Dariusz Dąbrowski, który zaliczył jedenaście trafień i dołożył do tego jeszcze trzy ostatnie podania. Husaria potrafiła odpowiedzieć jedynie dwiema bramkami w wykonani Piotra Lipkowskiego i Mateusza Lipski. Mecz zakończył się bezapelacyjnym zwycięstwem STALWIT’u aż 24:2!

Piłkarz meczu: Dariusz Dąbrowski ( STALWIT)

Liga B

FC twoidoradcy.eu 10:5 Wojskowe Zakłady Lotnicze

Pojedynek FC twoidoradcy.eu z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi lepiej rozpoczęli Ci drudzy, którzy po dwóch trafieniach Krystiana Witwickiego wyszli na prowadzenie. Szybko jednak dał o sobie znać brak zmian ekipie WZL, co zaowocowało przejęciem dominacji przez zespół Kryspina Maroszczyka. Już w czternastej minucie doprowadziła ona do wyrównania i konsekwentnie zwiększała swój dorobek bramkowy. Na przerwę obie ekipy schodziły już przy stanie 6:3 dla FC twoidoradcy.eu. Druga połowa to potwierdzenie przewagi drużyny Maroszczyka co doprowadziło do ostatecznego wyniku 10:5.

Piłkarz meczu: Szymon Markiewicz (FC twoidoradcy.eu)