02 KWI 2019

Podsumowanie dnia: niedziela, 31 marca - Remis w meczu na szczycie Ligi A!

Liga A

voip24sklep.pl 5:5 SPX FLOW Poland A

Mecz na szczycie ligowej tabeli obfitował w okazje strzeleckie. Pierwszą wykorzystaną sytuacją była bramka Tomasza Prejsa z voip24sklep.pl. Kolejne dwa trafienia należały jednak do ekipy SPX FLOW Poland A. Ich autorem był Krzysztof Wasiak. Voip24sklep.pl doprowadził do wyrównania dzięki golowi Oskara Raczkowskiego. SPX zaliczył, kolejne dwa trafienia z rzędu i ponownie prowadził w meczu. Stratę piłkarzy Kryspina Maroszczyka jeszcze przed przerwą zmniejszył Oskar Sucholski. Początek drugiej połowy to wyrówna gra obu ekip, które mimo dogodnych okazji nie mogły umieścić piłki w siatce. Ta sztuka udała się dopiero w czterdziestej czwartej minucie Oskarowi Sucholskiemu z voip24sklep.pl. Remis trwał jednak tylko dziewięć minut kiedy to stały fragment gry wykorzystał Marcin Gruszczyński. SPX FLOW Poland A nie udało się jednak dowieźć prowadzenia do końca spotkania. Na sześć minut przed końcem remis dla voip24sklep.pl uratował Szymon Spychała.

Piłkarz meczu: Dymitriy Mironyuk (SPX FLOW Poland A)

Liga B

RK 10 6:15 Future Transport

Future Transport zanotował kolejne pewne zwycięstwo. Tym razem w pokonanym polu zostawili ekipę RK 10. Zespół Szymona Mikulskiego od początku dominował. W pierwszej połowie zaaplikował rywalom siedem goli, samemu tracąc jedynie jedną bramkę. Podobnie wyglądała gra po zmianie stron. Co prawda mający mecz pod kontrolą Future Transport pozwolił po przerwie RK 10 na zdobycie pięciu goli, jednak sam zdobył ich aż osiem i pewnie zwyciężył 15:6.

Piłkarz meczu: Nana Ntuli (Future Transport)

FC PORTKI 2:9 PLEX-FORM

PLEX-FORM nie pozostawił ekipie FC PORTKI żadnych szans na wygraną. Już przed przerwą zaaplikował rywalom pięć branek nie tracąc przy tym ani jednej. Co prawda w drugiej połowie meczu FC PORTKI zdobyły dwa gole jednak mecz cały czas był pod kontrolą  PLEX-FORM, który zdobył w tej części meczu cztery bramki i pewnie zwyciężył 2:9.

Piłkarz meczu: Eryk Swinton (PLEX-FORM)

RKS MDD 1:3 MAO BRAKOWAO F.C.

Mecz będący hitem kolejki może nie obfitował w bramki, jednak dobrych sytuacji z obu stron nie brakowało. Od początku spotkania stroną dominującą była drużyna MAO BRAKOWAO F.C., która jednak przez całą pierwszą połowę miała problem ze skutecznością. Celne trafienie zaliczył za to Marcin Zieliński z RKS MDD i do przerwy mieliśmy wynik 1:0. Po zmianie stron ekipa Sebastiana Zielińskiego poprawiła jednak swoją skuteczność i za sprawą Szymona Borkowskiego doprowadziła do wyrównania. Koleje dwa gole dołożył Dima Mihalchuk. RKS MDD nie potrafił już odpowiedzieć i mecz zakończył się zwycięstwem MAO BRAKOWAO F.C. 3:1.

Piłkarz meczu: Dima Mihalchuk (MAO BRAKOWAO F.C.)