31 MAR 2019

Podsumowanie dnia: czwartek, 28 marca - Trzecia z rzędu porażka Epi-Vimagco

Liga B

TIMON-TRANS 14:4 Epi-Vimagco

TIMON-TRANS odniósł drugie wiosenne zwycięstwo. Tym razem okazał się lepszy od zespołu Epi-Vimagco, który po wznowieniu rozgrywek nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. Mecz trafieniem w czwartej minucie otworzył Michał Wróbleski z TIMON-TRANS. Epi-Vimagco odpowiedziało cztery minuty później za sprawą Wojciecha Żarnowskiego. Przed przerwą mogliśmy zobaczyć jeszcze osiem bramek. Sześć z nich padło łupem TIMON-TRANS (Łukasz Bliźnicki – 11’ i 22’ oraz Michał Wróblewski – 12’; 15’; 24’ i 29’), zaś dwa były udziałem Epi-Vimagco (Wojciech Żarnowski 14’ i 18’). Druga odsłona meczu to jeszcze wyraźniejsza przewaga ekipy TIMON-TRANS, która zaaplikowała swoim rywalom kolejne siedem bramek. Zespół Damiana Kubata stać było tylko na jedno trafienie w samej końcówce i spotkanie zakończyło się wynikiem 14:4. Rezultat meczu nie pozostawia wątpliwości, która z drużyn była tego dnia lepszą.