28 MAR 2019

Podsumowanie dnia: wtorek, 27 marca – Skromne zwycięstwo Brygady oraz druga z rzędu porażka Beds.pl

Liga A

SERVI.PL Reklamy 0:1 Brygada

Pierwszy z wczorajszych meczy to typowy przykład meczu walki. Gra toczyła się głównie w środku pola. Akcji zakończonych strzałem w światło bramki nie było zbyt wiele. Dobrze dysponowani tego dnia byli bramkarze obu drużyn, a zawłaszcza Adrian Szalla z Brygady. Odzwierciedla to za to  bez wątpienia wynik spotkania. Strzelcem jedynej bramki, która padła dopiero w 57 minucie gry był Wojciech Cichy.

Piłkarz meczu: Adrian Szalla (Brygada)

NOVUMPLAST Bydgoszcz 6:1 Beds.pl

W drugiej z poniedziałkowych zmierzyły się zespoły NOVUMPLAST Bydgoszcz i Beds.pl. Początek spotkania zapowiadał, iż czeka nas kolejne wyrównane spotkanie z niewielką liczbą bramek. Z obaw uwolnił nas dopiero Marcin Napierała z NOVUMPLAST Bydgoszcz który w 20 minucie pokonał bramkarza rywali. Sześć minut później na 2:0 podwyższył Michał Niewiadomski i takim też wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. Drugą połowę dobrze rozpoczęła drużyna NOVUMPLAST. Trafienia Daniela Kortasa i Krystiana Blei pozwoliły im podwyższyć prowadzenie. Piłkarze Beds.pl  zdobyli gola kontaktowego dopiero w 53 minucie gry za sprawą Bartosza Zwierzchowskiego. Końcówka spotkania należała jednak także do NOVUMPLAST, który po dwóch trafieniach Marcina Napierały ustalił końcowy wynik na

Piłkarz meczu: Marcin Napierała (NOVUMPLAST Bydgoszcz)