26 MAR 2019

Podsumowanie dnia: niedziela, 24 marca - Zwycięstwo wicelidera Ligii A oraz stykowe pojedynki w Lidze B

Liga A

Voip24sklep.pl 7:2 Beds.pl

Mecz zapowiadany jako hit kolejki miał dwie twarze. Pierwsza połowa zgodnie z przewidywaniami była bardzo wyrównana i po trafieniach Szymona Spytachały  (voip24sklep.pl) oraz Patryka Niekraszewicza (Beds.pl) zakończyła się remisem. Druga połowa to jednak zdecydowana przewaga skuteczności po stronie ekipy Kryspina Maroszczyka, która zaaplikowała swoim rywalom aż 6 bramek. Zespół Beds.pl potrafił odpowiedzieć jedynie trafieniem Daniela Szafrańca i mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla voip.24sklep.pl.

Płkarz meczu: Wiktor Majchrzak (voip24sklep.pl)

Liga B

The Pengiuns 8:9 KONTPOL

To było szalone spotkanie. Jego początek należał do KONTPOL’u, który otworzył mecz bramką Kamila Pioterka, a chwilę później podwyższył za sprawą Patryka Górniaka. Ekipa Pingwinów odpowiedziała trafieniami Sebastiana Włodarczyka oraz Mikołaja Prybińskiego i do przerwy mieliśmy wynik 2:2. W drugiej połowie aż 13 bamek! W 34 minucie meczu trafienia zaliczyły zgodnie obie ekipy i nadal mieliśmy wynik remisowy Kolejne 4 minuty to jednak bardzo dobra a przede wszystkim skuteczna gra The Pengiuns, którzy zdobyli cztery bramki (M. Prybiński 35’, 35’, 37’ oraz S. Włodarczyk 38’). KONTPOL zrewanżował się trafieniem Kamila Pioterka, jednak chwilę później na 8:5 podwyższył Mikołaj Płotowski. Ekipa KONTPOL’u nie zamierzała się jednak poddawać i osiem ostatnich minut odwróciła losy spotkania. Trafienia Patryka Jóźwiaka (53’ i 55’), Kamila Pioterka (54’) oraz Radosława Wantoch-Rekowskiego (58’) pozwoliły na wyrównanie. O końcowym triumfie zdecydowała zaś samobójcza bramka zdobyta przez zawodnika The Pengiuns.

Piłkarz meczu: Mikołaj Prybiński (The Penguins)

MAO BRAKOWAO F.C. 4:4 SPX FLOW Poland B

Liderujący w tabeli  zespół MAO BRAKOWAO F.C. gubi punkty w drugim meczu z rzędu. Po ubiegło tygodniowym remisie 3:3 z PLEX-FORM tym razem podzielił się punktami z ekipą SPX FLOW Poland A. Początkowo nic nie zapowiadało, że mecz zakończy się w taki sposób. MAO bardzo dobrze rozpoczęło spotkanie zdobywając bramkę już w pierwszej minucie po strzale Dimy Mihalchuka. Dwa gole dołożył dobrze dysponowany tego dnia Karol Langer i po kwadransie gry zespół Sebastiana Zielińskiego prowadził już 3:0. SPX FLOW Poland B złapało kontakt w 20 minucie za sprawą trafienia Mateusza Kopickiego. Trzy minuty przed końcem pierwszej połowy bramkę zdobył Radosław Brzeziński i obie ekipy schodziły na przerwę przy stanie 4:1. Druga odsłona meczu upłynęła pod znakiem odrabiania strat przez SPX FLOW Poland B. Gole zdobywali kolejno David Muradyan (35’), Martin Shyaka Rutayisire (50’) oraz Belen Vuto (50’). Mecz zakończył się wynikiem 4:4, który na pewno nie satysfakcjonuje MAO BRAKOWAO F.C.

Piłkarz meczu: Karol Langer (MAO BRAKOWAO F.C.)

FC twoidoradcy.eu 11:10 Future Transport

Aż 21 padło w spotkaniu FC twoidoradcy.eu z Future Transport.  Wynik meczu otworzył w 5 minucie Szymon Mikuslski. Do wyrównania po indywidualnej akcji doprowadził Daniel Karczewski. Następne minuty to okres skutecznej gry Future Transport, który po trafieniach Szymona Mikulskiego, Kajetana Wojciechowskiego oraz Nany Ntuli wyszedł na wyraźne prowadzenie. FC twoidoradcy odpowiedzieli trafieniem Szymona Markiewicza, jednak w kolejnych minutach pozwolili sobie na stratę dwóch bramek i na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 2:6. Druga część spotkania rozpoczęła się od dwóch trafień Szymona Markiewicza, a które koleją bramką odpowiedział Nana Ntuli. FC twoidoradcy.eu wykorzystało błąd i zdobyło gola na 6:7 jednak chwilę później ponownie trafił Ntuli. Kolejne cztery trafienia padły łupem drużyny Kryspina Maroszczyka. Kolejny fragment to stosunkowo wyrównana gra obu ekip, jednak skuteczniejsza była drużyna Future Transport i na kilka minut przed końcem mieliśmy wynik remisowy. Mecz rozstrzygnął tuż przed końcowym gwizdkiem Paweł Pierzyński dając zwycięstwo ekipie FC twoidoradcy.eu.

Piłkarz meczu: Szymon Markiewicz (FC twoidoradcy.eu)