Wybierz ligę

Aktualności

11 MAR 2019

Zapowiedź - 8 kolejka Ligi B

RKS MDD – Epi-Vimagco

Z każdego z sześciu jesiennych spotkań RKS MDD wracał z tarczą. Czy uda im się utrzymać zwycięską passę także na wiosnę? Przeszkodzić im w tym spróbuje drużyna Epi-Vimagco. Co prawda RKS MDD wydaję się murowanym faworytem najbliższego meczu jednak w piłce do ostatniego gwizdka niczego nie można być pewnym.

FC twoidoradcy.eu - TIMON-TRANS

FC twoidoracy.eu wiosenne zmagania rozpoczną od spotkania z sąsiadującym w tabeli TIMON-TRANS. Drużynę „Doradców” czeka trudne zadanie ponieważ ich przeciwnik dysponuje drugą z najszczelniejszych defensyw w Lidze. Ciężko stwierdzić kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Przed nami bardzo interesujące i wyrównane spotkanie.

Cegielnia FIT & GYM – KONTPOL

Przed nami mecz dwóch drużyn, którym na jesieni udało się  odnieść tylko po jednym zwycięstwie. Zespół Cegielni, który gdyby nie dwa zaległe spotkania mógłby zajmować nawet szóstą pozycję podejmie przedostatni w tabeli KONTPOL. Zapowiada się wyrównane spotkanie, w którym delikatnym faworytem jest Cegielnia jednak wszystko zweryfikuje boisko.

Wojskowe Zakłady Lotnicze – SPX FLOW Poland B

Drużyny Wojskowych Zakładów Lotniczych i SPX FLOW Poland B w ligowej tabeli dzielą tylko trzy punkty. Zwiastować to może wyrównane spotkanie. Z pewnością obie ekipy będą chciały zwyciężyć, aby złapać dobry rytm na wiosnę i móc rozpocząć masz w górę tabeli.  Zapowiada się ciekawe spotkanie.

FC PORTKI – RK 10

Trzy punkty w meczu z RK 10 pozwolą drużynie FC PORTKI utrzymać tytuł niepokonanych a przy korzystnym układzie pozostałym meczy być może także na wskoczenie na podium  tabeli Ligi B.  Z pewnością jednak przeciwnicy nie będą chcieli ułatwić im tego zadania ułatwiać. RKD 10 to zespół bezkompromisowy - 3 zwycięstwa i 3 porażki w 6 dotychczas rozegranych meczach. W spotkaniu z wyżej notowanym rywalem ciężko im będzie wygrać, ale być może uda im się urwać punkty przeciwnikom i odnieść pierwszy w tegorocznej kampanii remis.

The Penguins – Future Transport

Zima już prawie za nami, a za oknami coraz cieplej. Jak wpłynie to na formę „Pingwinów”, które jesień zakończyły z zerowym dorobkiem punktowym? Czy zespół zdoła odbić się od ligowego dna? Pierwszym testem dla zamykającej tabelę drużyny będzie spotkanie z bramkostrzelnym Future Transport.

MAO BRAKOWAO F. C. – PLEX-FORM

Siedem meczy  i siedem zwycięstw – tak prezentowały się statystyki zespołu MAO BRAKOWAO, lidera Ligi B. Nie można wyobrazić sobie lepszego startu w rozgrywkach. Czy drużynie Sebastiana Zielińskiego uda się utrzymać tak wysoką formę wiosną zobaczymy. W najbliższej kolejce zwycięską passę MAO BRAKOWAO F.C. spróbuje przerwać trzeci w ligowej tabeli PLEX-FORM. Starcie najbardziej bramkostrzelnego ataku (62 zdobyte gole) z najsolidniejszą w Lidze obroną (jedynie 19 straconych bramek)  z pewnością można określić mianem hitu!

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto