11 MAR 2019

Zapowiedź - 10 kolejka Ligi A

Husaria Bydgoszcz – SPX FLOW Poland A

Bardzo ciężki mecz czeka debiutującą w rozgrywkach Extraliga.pl  drużynę Husarii Bydgoszcz. Zespołowi, który zastąpił borykający się z problemami organizacyjnymi Izolbyd przyjdzie mierzyć się z wiceliderem tabeli – SPX FLOW Poland A. Jaki będzie wynik tego starcia ciężko wyrokować, ale jesteśmy pewni, że w tym spotkaniu nie zabraknie emocji!

SERVI.PL Reklamy – Beds.pl

Pojedynek trzeciej drużyny Ligi z przedostatnim w tabeli SERVI.PL Reklamy. Na papierze ten mecz może mieć tylko jednego faworyta. Wszystko jednak zweryfikuje boisko. SERVI.PL Reklamy z pewnością będzie chciało wziąć rewanż za jesienny mecz, w którym pomimo prowadzenia do przerwy 3:5 ostatecznie uległo Bedsom aż 11:5.

NOVUMPLAST Bydgoszcz – voip24sklep.pl HIT KOLEJKI

Ubiegłoroczny zwycięzca, a zarazem aktualny lider tabeli zmierzy się z wciąż liczącą się w walce o najwyższe cele ekipą NOVUMPLAST Bydgoszcz. Przypomnijmy, że w ubiegłej rundzie w meczu tych zespołów do przerwy utrzymywał się wynik remisowy. Także w drugiej połowie bardzo długo byliśmy świadkami wyrównanego pojedynku. Dopiero trzy bramki Łukasza Retlweskiego w ostatnich siedmiu minutach pozwoliły odskoczyć zespołowi Kryspina Maroszczyka i ostatecznie zwyciężyć 10:7. NOVUMPLAST z pewnością będzie chciał się zrewanżować za tamtą porażkę. Zapowiada się arcyciekawe spotkanie!

Peca Galaktyczni – STALWIT

Ósme miejsce w tabeli na pewno nie odzwierciedla ambicji zespołu Peca Galaktyczni. W rundzie wiosennej  drużyna z pewnością będzie chciała powalczyć o  poprawienie tej lokaty na koniec. Duże nadzieje na to dają jej wyniki z turniejów rozgrywanych na hali w czasie zimowej przerwy. Początek marszu w górę tabeli może okazać się jednak bardzo trudny gdyż pierwszym przeciwnikiem w rundzie rewanżowej będzie STALWIT – druga najbardziej bramkostrzelna drużyna Ligi ze średnią 7,22 bramki na mecz.

Brygada – City Parking Group S.A.

Mecz sąsiadów w tabeli. Tego typu pojedynki zapewnią wyrównany poziom obu ekip, w związku z czym zapowiada nam się emocjonujące widowisko. Ten mecz da nam odpowiedź nie tylko na pytanie kto lepiej wykorzystał zimową przerwę, ale może pokazać, która z tych drużyn powalczy jeszcze o czołowe lokaty, a której pozostanie jedynie walka o utrzymanie w Lidze A.