Wybierz ligę

Aktualności

31 PAź 2018

Szóstka 7 kolejki ligi A!

Bramkarz: Mateusz Poraziński (NOVUMPLAST) – W 7 kolejce NOVMUPLAST wygrał z Brygadą, po zaciętym meczu 4:2. Jest to bardzo niewygodny  rywal, który lubi sprawić niespodziankę. Gdyby nie bardzo dobra postawa w bramce Mateusza, to spotkanie mogło się potoczyć zupełnie inaczej!

Obrońca: Michał Spodniewski (Servi.pl) – Kapitan i jeden z głównych filarów Servi.pl! W meczu zremisowanym meczu z IzolBydem zdobył hat-tricka, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że nominalnie jest obrońcą. Miał bardzo duży wkład w końcowy wynik w tym pojedynku.

Obrońca: Daniel Szafraniec (Beds.pl) – Zaliczył świetny występ w hitowym starciu ze STALWITEM. Mimo iż początkowo przegrywali 3:1 udało im się podnieść i ostatecznie wygrać ten mecz 7:3! Daniel był filarem defensywy w tej rywalizacji, dołożył też dwa trafienia czym mocno przyczynił się do zwycięstwa swojej ekipy.

Pomocnik: Bartłomiej Roszak (SPX FLOW Poland A) – Kolejny bardzo dobry występ tego zawodnika. W wygranym starciu z Pecą zagrał koncertowo. Po raz kolejny udowadnia na boisku swoją świetną dyspozycję. Zdobył hat-tricka w starciu przeciwko Pecy. W tym sezonie zdobył już 15 bramek w 7 spotkaniach! Można już powiedzieć że jest stałym bywalcem w naszym zestawieniu.

Napastnik: Łukasz Stasiak (Beds.pl) – Nie zawiódł po raz kolejny! W hitowym starciu z Pecą, był jedną z głównych sił rażenia w swojej drużynie. Zdobył 3 bramki w bardzo ważnych momentach tego spotkania co pozwoliło finalnie wygrać jego drużynie. Zawsze groźny pod polem karnym rywala, obrońcy nie mają z nim łatwego życia.

Napastnik: Wiktor Majchrzak (voip24sklep.pl) – Voip dosłownie rozgromił swojego rywala w ostatnim pojedynku. Wygrali aż 11:1 z City Parking Group! W ofensywie świetnie poradził sobie Wiktor Majchrzak, który zdobył 4 trafienia oraz raz asystował. Jedno z jego trafień na pewno trafi do najładniejszych bramek kolejki! Wiktor bardzo dobrze wpasował się w drużynę i okazał się dużym wzmocnieniem w tym sezonie! 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto