19 PAź 2018

Podsumowanie i zapowiedź 6 kolejki ligi A!

6 kolejka liga A

IzolByd 3:17 NOVUMPLAST

IzolByd klasycznie można już powiedzieć, stawił się w minimalnej liczbie osób na tym spotkaniu. Nie można tego powiedzieć o ich przeciwnikach, którzy zjawili się w optymalnym składzie wraz z pokaźną liczbą osób na ławce rezerwowych. Od samego początku inicjatywę na boisku przejęli piłkarze NOVUMPLAST. Swoje akcje podbramkowe, systematycznie kończyli bramkami. Śmiało można powiedzieć że z takim przebiegiem meczu, NOVUM „zgubił” troszkę koncentracji a wynik 17:3 był najmniejszym wymiarem kary dla rywala. Najskuteczniejszym zawodnikiem w tym spotkaniu był Krystian Bleja, który umieścił piłkę w siatce aż 8 razy, dołożył również do bramek 2 asysty! Tytuł zawodnika meczu wędruje właśnie do niego! Dzięki zwycięstwu NOVUM wskoczyło na 4 pozycję z 9 punktami na koncie. IzolByd cały czas okupuję ostatnią pozycję w lidze A.

Brygada 3:10 SPX FLOW Poland I

Po jednej przerwie kolejki, rewelacja tegorocznych rozgrywek SPX, zmierzył się z trudnym rywalem Brygadą! SPX przystępował do tego meczu bez swojego podstawowego bramkarza, który nabawił się kontuzji. Mimo wysokiego wyniku, pojedynek wcale nie łatwy, co można by było zakładać po takiej różnicy bramek w rezultacie. Brygada nie odpuszczała, stawiając wysoko poprzeczkę w tym meczu. SXP finalnie wygrał to spotkanie, tym samym wracając na fotel lidera rozgrywek z kompletem punktów po pięciu spotkaniach. Zawodnikiem spotkania został Arkadiusz Piskorski, z hat-trickiem oraz asystą na koncie. Po przegranej Brygada zajmuję 8 miejsce z 6 punktami na koncie.

Voip24sklep.pl – STALWIT

W tej kolejce nie doczekamy się niestety jednego z hitowych pojedynków. Mecz został przełożony na inny termin na prośbę STALWITU.

Servi.pl – City Parking Group S.A

Servi.pl udowodnił w zremisowanym meczu ze STALWITEM iż są w stanie powalczyć z każdym rywalem. Mimo tylko jednego punktu na ich koncie, w każdym spotkaniu pokazali charakter oraz solidną grę. W kolejnym meczu zmagać się będą z City Parking Group, którzy w swoim ostatnim pojedynku skompletowali łatwe punkty dzięki walkowerowy z IzolBydem. Ostatnie rozegrane spotkanie wygrali po zaciętym pojedynku z NOVUMPLAST. Czy tygodniowa przerwa od ligi nie wybije ich z dobrego rytmu meczowego?

Peca Galaktyczni – Beds.pl HIT KOLEJKI

Bez wątpienia najciekawsze spotkanie w tej kolejce. Starcie dwóch bardzo silnych drużyn z dużymi aspiracjami. Jak radzili sobie w ostatnich meczach? Peca musiała uznać wyższość swoich rywali w hitowym pojedynku 5 kolejki z voip24sklep.pl, przegrywając aż 11:3. Beds.pl przerwał swoją złą passę dzięki wygranej po ciężkim meczu z Brygadą. Czy dzięki temu zwycięstwu wrócili na właściwe tory . Czy będziemy świadkami ich powrotu do dyspozycji z poprzedniego sezonu? Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, które będzie miało znaczenie w dalszym kształtowaniu się ligi A! Która z drużyn okażę się lepsza?