19 MAJ 2017

Metalbark lepszy od Warzelni II!

PFAC – Warzelnia Piwa II 3:11 Metalbark

Pojedynek dwóch drużyn walczących o awans do ligi A. Zapowiadało się naprawdę bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Czy obie ekipy sprostały tak silnym rywalom? Jak potoczył się mecz?

Warzelnia Piwa II po ostatnim walkowerze zjawiła się w bardzo okrojonym składzie, co nie zwiastowało dla nich nic dobrego. Ekipa Metalbarku w pełnej mobilizacji przystąpiła do gry  w licznym składzie.  Już od początku spotkania to podopieczni Adama Szafrańskiego dominowali na boisku, nie dając Warzelni II dużego pola do popisu. Z minuty na minutę rozkręcali się coraz bardziej, zdobywając coraz więcej bramek. Warzelnia grająca bez zmian próbowała nawiązać jakąkolwiek walkę, lecz tylko na próbach się skończyło.  Metalbark pewnie wygrał to spotkanie aż 11:3. Tym samym umacniając swoją pozycję lidera jeszcze bardziej.  Warzelnia Piwa notuje kolejną stratę punktów, która coraz bardziej oddala ich od awansu. Co się stało z tą ekipą, która wygrywała prawie wszystkie mecze w poprzedniej rundzie? Obecnie zajmują już 6 miejsce.

Zawodnik spotkania: Dariusz Filarecki po raz kolejny potwierdza swoją dobrą dyspozycję, strzelając przeciwnikom 5 bramek. Do prowadzącego w klasyfikacji strzelców Dawida Retlewskiego traci 16 bramek. Czy zdoła nawiązać z nim walkę o koronę króla strzelców?

Warzelnia Piwa II: Lars Lemańczyk, Damian Poliwka, Maciej Suszek

Metalbark: Dariusz Filarecki x5, Kamil Krawczyk x2, Damian Stasikowski x2, Artur Brzeziński, Dariusz Brzeziński