25 KWI 2017

Wysoka wygrana City Parking w meczu z T-Traco!

T-Traco.com 3:12 City Parking Group S.A

Pojedynek między drużyną z samego dołu tabeli a ekipą, która jest na pierwszym miejscu. Obie drużyny zjawiły się w dość licznych składach. Jak spisał się beniaminek w starciu z mistrzem?

Jak na mistrzów przystało City Parking zaczęło bardzo szybko strzelać bramki. Po ośmiu minutach spotkania było już 3:0. Bramki strzelali: Radosław Zużydło (1min., 5 min.) oraz Grzegorz Muzykiewicz (8min.). Po tak zawrotnym tempie mecz troszkę się uspokoił. Traco zaczęło szukać swoich szans na bramki i udało im się to dopiero w 27 minucie. W sytuacji sam na sam nie zawiódł Brian Szarek. Pomimo skromnego prowadzenia 3:1 to City Parking całkowicie dominowało w tej połowie, nie dając za dużo do powiedzenia Traco. Jeżeli Traco miało jakiekolwiek nadzieje na pozytywny wynik w tym spotkaniu, w drugiej połowie musieli mocno wziąć się w garść.

Sytuacja z pierwszej części spotkania nie zmieniła się. Pomimo usilnych starań Traco nie potrafiło nawiązać walki z mocną ekipą City Parking. Stać ich było tylko na 2 trafienia przy 9 bramkach rywali w drugiej połowie. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem  12:3 dla City Parking. Dla mistrzów było to pierwsze spotkanie, które można określić jako sparing w warunkach meczowych. Widać, że są w dobrej dyspozycji i będą niezwykle ciężkim przeciwnikiem do pokonania. Świetnie zagrali Marcin i Radek Zużydło. To oni byli główną siłą strzelecką w swoim zespole. Pomimo przegranego spotkania w Traco dobrze spisał się Brian Szarek, który ustrzelił hat-tricka.

Zawodnik spotkania: Ciężko było się zdecydować. Zarówno Marcin jak i Radek Zużydło zagrali świetnie oraz mieli podobne statystyki. Wybraliśmy Radka, ponieważ strzelił 4 bramki i raz asystował. Doskonale radził sobie z rywalami oraz był motorem napędowym swojej ekipy.

T-Traco.com: Brian Szarek x3

City Parking Group S.A.: Radek Zużydło x4, Marcin Zużydło x4, Marek Szymański, Mateusz Rościszewski, Grzegorz Muzykiewicz, Tomasz Ejankowski