21 KWI 2017

Atletico z kolejną wygraną!

Atletico 11:2 Media Markt

Ekipa Atletico, znajdująca się na końcu tabeli, zmierzyła się z drużyną Media Markt, która cały czas okupowała ostatnie miejsce w lidze. Obie ekipy pojawiły się w licznych składach. Jak poradzili sobie zawodnicy Media w tym spotkaniu?

Pierwsza połowa była zdominowana przez graczy Kamila Bonka. Media Markt nie miało zbyt dużo do powiedzenia, lecz wynik na to nie wskazywał i Atletico udało się strzelić tylko trzy trafienia: Marcin Pasera (5min.), Mateusz Onysk (20min.), Dawid Lewandowski (27min.). W 23 minucie Michał Czarniak z Media Markt popisał się fantastycznym uderzeniem z pierwszej piłki, nie dając żadnych szans bramkarzowi. Po pierwszej połowie prowadzenie Atletico 3:1. Widać, że nie mogli do końca odnaleźć się na boisku.

Sytuacja całkowicie zmieniła się w drugiej połowie. Atletyczni odnaleźli dobry rytm meczowy i zaczęli strzelać bramki na zawołanie: Damian Andruszczak (31, 33min.), Michał Iwiński (32min.), Damian Lewandowski (39min.) oraz Mateusz Onysk (39, 47, 50, 59min.). Graczy Media Markt stać było tylko na jedno trafienie w tej części meczu, a zdobył je kapitan drużyny Michał Czarniak (42 min.).

Całkowita dominacja ekipy Atletico w drugiej połowie dała im wysokie zwycięstwo. Zawodnicy Media czasami wydawali się kompletnie bezradni na tle przeciwnika. Drugie zwycięstwo Atletico z rzędu! Ich dyspozycja z poprzedniej rundy odeszła w niepamięć, z meczu na mecz rozkręcają się coraz bardziej! W ekipie Media na wyróżnienie zasłużył kapitan drużyny Michał Czarniak, któremu udało się dwukrotnie trafić do bramki przeciwnika.

Zawodnik meczu: Ostatnio strzela jak na zawołanie, nie zawiódł i w tym spotkaniu! Mowa oczywiście o reprezentancie Atletico, Mateuszu Onysku, który z pięcioma trafieniami na koncie otrzymał tytuł zawodnika spotkania!

Atletico: Mateusz Onysk x5, Damian Andruszczak x2, Damian Lewandowski x2, Marcin Pasera, Michał Iwiński

Media Markt: Michał Czarniak x2