19 KWI 2017

Voip24sklep.pl pokonuje RKS MDD!

voip24sklep.pl 5:4 RKS MDD

Swoimi występami przed przerwą zimową Voip udowodnił że są jednymi z głównych pretendentów do awansu do ligi A. RKS również prezentował się o wiele lepiej niż w poprzednich sezonach. Dobra dyspozycja oby dwóch drużyn zwiastowała nam interesujące starcie! Jaki spektakl zafundowali nam zawodnicy obu ekip? Sędzią tego spotkania był Damian Dorn.

Świetne rozpoczęcie meczu przez RKS MDD już w 1 minucie fenomenalnym uderzeniem popisał się Grzegorz Trzaskowski, nawet Marcin Narloch nie miał nic do powiedzenia przy tym strzale. Po szybkim prowadzeniu ekipa Grzegorza nie zmniejszyła tempa, błąd w wyprowadzaniu piłki obrońców Voipu wykorzystał Hubert Bilecki. W ciągu dwóch minut RKS wyszło na dwubramkowe prowadzenie, Voip był zdecydowanie lekko w szoku. Nie zniechęcili się jednak i kontynuowali jednak walkę o punkty w tym meczu. Starty zaczęli odrabiać bardzo szybko gdyż już w 4 minucie bramkę kontaktową zdobył Maciej Krygier. Ta bramka ewidentnie dodała im skrzydeł, i w 11 minucie wyrównujące trafienie na koncie Bartosza Kropidłowskiego. Tempo zdobywania goli w tym spotkaniu było naprawdę szybkie, w 13 minucie znów fantastyczna bramka dla RKS MDD. Tym razem uderzał Marcin Zieliński. Po tym trafieniu mecz nieco uspokoił się, zawodnicy starali się znów o konstrukcję dogodnych akcji. W tej połowie padło jeszcze jedno trafienie, ekipie Voipu znów udało się odrobić stratę a bramkę dla swojej drużyny ponownie strzelił Maciej Krygier!. Po pierwszej połowie 3:3, zawodnicy zafundowali nam kawał dobrego widowiska!

Zawodnicy Voipu wyciągnęli wnioski z poprzedniej połowy, tym razem to oni szybko rozpoczęli strzelanie. Ponownie Maciej Krygier, to już jego 3 bramka w tym spotkaniu! Mecz toczył się dalej, drużyny rywalizowały ze sobą jak równy z równym. W 45 minucie trafienie Łukasza Retlewskiego dające dwubramkową przewagę nad rywalami. Sądzić by można ze było już po meczu. Nic bardziej mylnego zawodnicy RKS po straconej bramce zmobilizowali się jeszcze bardziej i zaczęli mocno naciskać na swojego rywala. W 55 minucie kolejne trafienie na koncie Huberta Bilickiego, zmniejszające nieco stratę do rywali. Ostatnie 5 minut to popis Marcina Narlocha. Śmiało możemy powiedzieć że uratował on mecz dla swojej drużyny, kilka interwencji najwyższej klasy pozbawiło szans na punkty drużynę RKS. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 5:4 dla voip24sklep.pl

Bardzo widowiskowe spotkanie, kilka pięknych bramek oraz wspaniałe interwencje przysporzyły nam wielu emocji. Finalnie to Voip miał trochę więcej szczęścia i mógł świętować zwycięstwo w tym spotkaniu. Bardzo dobry mecz Maciej Krygiera oraz Marcina Narlocha, to oni mieli największy wkład w zwycięstwo swojej ekipy. W ekipie RKS MDD na wyróżnienie zasługują Grzegorz Trzaswkowski, Hubert Bilicki oraz Maciej Hełminiak.

Zawodnik meczu: Maciej Krygier- hat trick oraz mnóstwo walki do której z resztą przyzwyczaił nas Maciej. Prawdziwy motor napędowy, pokazał że można wygrać to spotkanie nawet przegrywając na początku spotkania aż dwoma bramkami!

Voip24sklep.pl: Maciej Krygier x3, Bartosz Kropidłowski, Łukasz Retleweski

RKS MDD: Hubert Bilicki, Grzegorz Trzaskowski, Marcin Zieliński