10 KWI 2017

Pierwsze punkty Atletico!

Atletico 11:6 RE MEDIA/RT-Plast

Atletico, które nie zdobyło jeszcze żadnych punktów, przeszło prawdziwą rewolucję kadrową. Podejmowali oni zespół Pawła Florka. Ewidentnie nie radzą sobie tak dobrze jak w zeszłym sezonie, zajmują dopiero 9 miejsce. Jak poradzili sobie z zupełnie odmienioną ekipą Atletico? Czego możemy spodziewać się po nowych zawodnikach?

Mecz zaczął się spokojnie. Obie ekipy próbowały skonstruować jakieś akcje. W 5 minucie po niezłym podaniu Meteusza Krawczyka bramkarza pokonał Kacper Kozołup. Prowadzeniem nie zdążyli nacieszyć się zbyt długo, gdyż odpowiedź Atletico była bardzo szybka. Po ładnym rozegraniu rzutu wolnego bramkarza pokonał Mateusz Onysk. Po tym trafieniu tempo meczu nieco spadło, a zawodnicy nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarzy. W 10 minucie prowadzenie RE MEDII dał Patryk Jasiński. Pomimo tego ciężko było wskazać, która ekipa była lepsza. W 17 i 18 minucie dwa trafienia Mateusza Onyska  dają prowadzenie Atletico. Z minuty na minutę spotkanie rozkręcało się coraz bardziej. RT-Plast nie dawał jednak za wygraną i w 23 minucie wyrównuje Kacper Kozołup po strzale z ostrego kąta. W końcówce pierwszej połowy Atletico zdobyło jeszcze 2 bramki: Łukasz Kula (27 min.) oraz Marcin Pasera (29 min.).  Dzięki tym trafieniom wyszli na prowadzenie 5:3.

Druga połowa to już całkowita dominacja ekipy Atletico. Widać, że nowi zawodnicy dali bardzo dużo jakości. Fenomenalny występ Mateusza Onyska, 8 bramek i 2 asysty to naprawdę imponujące statystyki. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, druga część spotkania zdecydowanie dla Atletico, dzięki czemu wygrali aż 11:6. Zespół zdobył pierwsze punkty i wszystko wskazuje na to, że może troszkę namieszać w tabeli. W ekipie RT-Plastu wyróżnić trzeba Kacpra Kozołupa, który zdobył 4 trafienia dla swojej ekipy.

Zawodnik meczu: Tu nie ma żadnych wątpliwości, najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem był Mateusz Onysk. Aż 8 bramek i 2 asysty, świetne rajdy, którymi mijał zawodników jak tyczki dały mu tytuł zawodnika meczu.

Atletico: Mateusz Onysk x8, Marcin Pasera, Oskar Raczkowski, Łukasz Kula

RE MEDIA/Rt-Plast: Kacper Kozołup x4, Patryk Jasiński, Paweł Florek