04 STY 2017

Kolejna porażka Cimatu.

Cimat 0:6 voip24sklep.pl

Po wysokiej porażce z drużyną SPX FLOW, Cimat w roli gospodarza podejmował zespół voip24sklep.pl. Faworytem spotkania był oczywiście voip24sklep.pl. Zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie po remisie z Daw-France. Cimat o ostatnim meczu nie może mieć zbyt dobrych wspomnień, przegrali aż 11:1 z silnym SPX FLOW.

Od początku spotkania obie drużyny bardzo ambitnie podeszły do tego meczu, walka o każdą piłkę oraz szybkie tempo zapowiadało, iż żadna z ekip nie myśli o oddaniu punktów przeciwnikowi. Cimat po inauguracyjnej porażce radził sobie znacznie lepiej, ich gra była zdecydowanie pewniejsza. W dziesiątej minucie po ładnym minięciu przeciwnika, wynik otwiera Łukasz Jaszczyk, voip24sklep.pl wychodzi na jednobramkowe prowadzenie. Cimat od czasu do czasu zagrażał bramce Voipu, lecz to rywal zdecydowanie przejął inicjatywę w tym spotkaniu. W dwudziestej pierwszej minucie kolejne trafienie, tym razem strzela Mikołaj Barańczyk. Po pierwszej połowie zasłużone prowadzenie Voipu, dominują na boisku, lecz wynik nie odzwierciedla ich przewagi. Z większą skutecznością strzelecką na pewno wynik byłby o wiele wyższy.

W drugiej części spotkania, podobnie jak w pierwszej, to drużyna gości rozdawała karty, a Cimat został kompletnie przyćmiony. W siódmej i ósmej minucie padły gole Szewsa i Kobusa z Voipu, potwierdzając tym samym ogromną dominację na boisku. Ostatecznie mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem 6:0 dla Voipu. W porównaniu do przebiegu spotkania to bardzo mały wymiar kary dla Cimatu. Gdyby nie bramkarz gospodarzy oraz mała skuteczność, wynik na pewno byłby o wiele wyższy. Kolejny dobry mecz Voipu, po dwóch spotkaniach mają na swoim koncie 4 punkty. Dwie bramki do swojego dorobku bramkowego może dopisać sobie Krzysztof Kobus, który był w tym spotkaniu najskuteczniejszym strzelcem. Dobre zawody rozegrał również Bartek Kropidłowski, który dwukrotnie asystował przy bramkach swoich kolegów. W zespole Cimatu na pewno na spore wyróżnienie zasługuje bramkarz. Gdyby nie on, wynik z pewnością byłby o wiele wyższy.

voip24sklep.pl: Krzysztof Kobus x2, Maciej Krygier, Mikołaj Barańczyk, Łukasz Jaszczyk, Kamil Szews