05 LIS 2016

FC SAMSON sprawcą niespodzianki!

voip24sklep.pl 9:10 FC SAMSON

Voip24sklep.pl rozpoczyna to spotkanie w niepełnym składzie, ekipa FC SAMSON po ostatnim dobrym meczu z Metalbarkiem na pewno będzie chciała udowodnić że nie był  to przypadek. Od początku spotkania zanosi się bardzo ciekawy pojedynek. Już w pierwszych minutach drużyna Samson zdobywa pierwszą bramkę, udowadniając że w dzisiejszym meczu liczą się dla nich tylko trzy punkty. Ekipa  Kryspina Maroszyczyka doprowadza do remisu oraz parę minut później dokłada kolejną bramkę, mimo to widać że o zwycięstwo nie przyjdzie im dziś łatwo. FC SAMSON pomimo niekorzystnego wyniku cały czas próbowało atakować bramkę przeciwnika co zaczęło skutkować kolejnymi trafieniami. Pierwsza połowa zdecydowanie pod ich dyktando, dużo składnych akcji, szybkie kontrataki dzięki dobrej i szybkiej grze prowadzą 6:3, to oni w tym momencie są faworytem tego spotkania!

Początek drugiej połowy, kolejna bramka po szybkim kontrataku zdobyta przez Pomarańczowych. Aby wygrać ten mecz voip24sklep.pl czeka naprawdę trudny sprawdzian, przeciwnik jest dziś bardzo dobrze dysponowany. Czwarta minuta drugiej połowy, Pomarańczowi wygrywają już 8:3 zanosi się na niespodziankę i nic nie wskazuję na zmianę rezultatu w dzisiejszym meczu. Na mecz dojeżdżają bracia Retlewscy, aby nadrobić muszą trafić aż pięciokrotnie do bramki przeciwnika. W drużynie Samson po raz pierwszy w tym sezonie pojawia się też Jarek Nowicki. Wzmocniony voip24sklep.pl zaczął odrabiać straty w expressowym tempie, po paru minutach mamy już 8:5 a tempo meczu bardzo się zwiększyło. Drużynie Kryspina udało się zbliżyć na jedno bramkową stratę lecz wynik kończy się 10:9 dla drużyny Samson i niespodzianka kolejki staję się faktem!

Podsumowując zdecydowanie lepsza druga połowa w wykonaniu voip24sklep.pl, pojawienie się braci Retlewskich wniosło bardzo dużo świeżości w całej drużynie, widać jak duży wkład mają w grę swojego zespołu. Kto wie jak potoczyłby się mecz gdyby grali od początku tego spotkania. Drużyna FC SAMSON potwierdza swoją świetną dyspozycje i wygrywa mecz z bardzo ciężkim rywalem. Fantastyczna forma strzelecka w wykonaniu Kacpra Ziemby który strzela dziś aż pięciokrotnie, był też głównym motorem napędowym w dzisiejszym spotkaniu dzięki temu zostaję zawodnikiem meczu. Pomimo gorszej drugiej połowy, zespołowi udaję się utrzymać prowadzenie i na koniec rundy sprawiają niespodziankę! Voip24slep.pl kończy rundę na 2 miejscu z dorobkiem 15 pkt. Natomiast FC SAMSON ostatecznie zajmuję 7 lokatę z 9 pkt. Na swoim koncie

voip24sklep.pl: Dawid Retlewski x3, Maciej Krygier x2, Patryk Krzywdziński, Łukasz Gryczka, Łukasz Jaszczyk, Łukasz Retlewski

FC SAMSON: Kacper Ziemba x5, Łukasz Kerl x3, Rafał Jakubiak, Dominik Olszewski