25 PAź 2016

Voip24sklep.pl z kolejną wygraną, pierwsze zwycięstwo IZOLBYDU!

voip24sklep.pl 10:5 redcoon.pl

Przed rozpoczęciem sezonu zawodnicy redcoon.pl deklarowali chęć awansu do Extraligi A, jednak z meczu na mecz ten plan oddala się coraz bardziej. W spotkaniu z voip24sklep.pl zawodnicy Papryczek musieli odnieść zwycięstwo, aby utrzymać dystans do prowadzących drużyn. Początek spotkania był dosyć senny, żadna z drużyn nie wykazywała większej chęci do zaatakowania bramki przeciwnika. Z początkiem deszczu, który spadł w pierwszej połowie, zaczęły padać bramki. Końcówka pierwszej połowy  to zdecydowana przewaga voip24sklep.pl. Duet braci Retlewskich wziął sprawy w swoje ręce, tzn. nogi i po pierwszych 30 minutach mieliśmy zasłużone prowadzenie 5-1. Początek drugiej połowy to gra redcoon.pl w osłabieniu. Pod koniec pierwszej połowy czerwoną kartką został ukarany Łukasz Jakubowski. Dawid Retlewski dalej rządził i dzielił grę swojej drużyny strzelając, asystując czy wyprowadzając akcje. Kolejny raz można nadać mu miano najlepszego zawodnika meczu. Końcówka meczu należała do Papryczek, niestety przebudzenie nastąpiło stanowczo za późno. Spotkanie kończy się zdecydowanym zwycięstwem voip24.sklep.pl.

voip24sklep.pl: Dawid Retlewski x4, Łukasz Retlewski x3, Michał Daniel, Patryk Woźniak, Patryk Krzywdziński

redcoon.pl: Marek Witkowski x2, Bartosz Marciniak, Krzysztof Krężlewski

PFAC – Warzelnia Piwa 7:8 IZOLBYD Izolacje Natryskowe

Mecz o pierwsze punkty dla obu ekip, Warzelnia w dość licznym składzie natomiast ich rywale bez bramkarza z dwoma zawodnikami na zmianę. Po pierwszym kwadransie 3:1 dla drużyny Kacpra Woźniakowskiego, obie drużyny stawiają na szybkie ataki lecz to IZOLBYD pierwszy wychodzi na prowadzenie. Pięć minut później kolejne trafienie Tomasza Forbota, Warzelnia traci już trzy bramki. Po pierwszej części spotkania 5:3 dla Izolbydu, który w tym spotkaniu prezentuję się znacznie lepiej, wykorzystuje nadarzające się sytuacje i to oni są krok bliżej od pierwszy punktów ligowych w tym sezonie.

Druga połowa stanowczo bardziej wyrównana, Warzelnia wzięła się w garść i zaczęła odrabiać straty. Gra również się zaostrzyła, przy wyrównanym wyniku obie drużyny miały zamiar zgarnąć trzy punkty a mecz zdecydowanie nabrał tempa i stał się żywszy. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Patryk Wojciechowski, świetne akcje indywidualne oraz dwie bramki. Notuje też trzy asysty pokazując że rozgrywanie piłki nie jest mu obce. Świetną formą strzelecką popisał się również Tomasz Forbot trafiając do siatki aż sześciokrotnie! Dzięki takiej ilości strzelonych bramek wskakuje na trzecią pozycję najlepszych strzelców. W Warzelni zawodnikiem którego możemy pochwalić za dzisiejsze spotkanie na pewno jest Mateusz Flejter, który również aż sześć razy trafiał do bramki przeciwnika.

Ostatecznie jedną bramką wygrywa IOZLBYD, dzięki zwycięstwu zdobywają pierwsze punkty. Warzelnia nadal bez dorobku punktowego. Porównując ich grę z zeszłego sezonu, gdzie bez zmian potrafili wygrywać mecze, w tej rundzie jak na razie zdecydowanie zawodzą. Czy w następnym spotkaniu udowodnią że stać ich na więcej?

PFAC-Warzelnia Piwa: Mateusz Flejter x6, Eryk Swinton

IZOLBYD Izolacje Natryskowe: Tomasz Forbot x6, Patryk Wojciechowski x2