20 WRZ 2016

Zwycięstwo Redcoonu, SPX ogrywa SERVI!

SPX Flow Bydgoszcz - SERVI.pl

Ależ to był mecz! Arek Nowicki i spółka w pierwszym spotkaniu ulegli Bedsom a w kolejnym zmierzyć się musieli z Servi, które nie należy do łatwych rywali. Od pierwszej minuty lepiej prezentował się SPX i to oni wyszli na dwubramkowe prowadzenie, jednak w mgnieniu oka mieliśmy 3:2 dla Servi! Na boisku tego wieczoru mieliśmy dwóch zawodników w niesamowitej dyspozycji: kolejny raz był to bramkarz SERVI, oraz Wojtek Lewandowski w SPX. Po bardzo zaciętym spotkaniu SPX ogrywa SERVI 7:4.

REDCOON.PL - ATLETICO

Debiutant w lidze ekipa Atletico, w pierwszym niedzielnym spotkaniu podejmowała Redcoon, który w pierwszej kolejce przegrał z Warzelnią. Papryczki były zmotywowane aby ograć i zaskoczyć beniaminka - aspiracje w drużynie sięgają walki o awans. Pierwszy fragment spotkania nie zachwycał - sporo niedokładności z obu stron i o dziwo Atletico stawiało bardzo trudne warunki rywalowi. W drugiej połowie Redcoon zdominował rywala i mimo ambicji beniaminek nie poradził sobie z Redcoonem a przede wszystkim z Jakubem Szefką, którego warunki fizyczne okazały się nie do zatrzymania dla zawodników Atletico. Redcoon z pierwszym zwycięstwem!

PFAC WARZELNIA PIWA II - FC SAMSON

Zawodnicy drugiej Warzelni poważnie myślą o awansie: kilka niezłych transferów i mimo przejścia Mateusza Flejtera do pierwszego zespołu Warzelnia wygląda na ekipę zdolną do walki o najwyższe cele. FC Samson - były Procent team na mecz z Warzelnią zwerbował również świeże siły i od pierwszej do ostatniej minuty dawali z siebie wszystko aby rywalowi przeszkodzić. Ambicja i wola walki nie wystarczyły do ogrania Warzelni, która wykorzystała błędy rywala i dopisuje sobie kolejne 3pkt.