15 WRZ 2016

Warzelnia lepsza od Redcoonu, Parkingowi ogrywają Izolbyd

REDCOON.PL - PFAC-WARZELNIA PIWA

Redcoon podobnie jak i Warzelnia mają apetyt i aspiracje na awans do Ligi A. To spotkanie, mimo iż to początek sezonu, miało pokazać czy oba zespoły są w stanie powalczyć o awans. Początek dla Papryczek, które wyszły na dwubrakowe prowadzenie i wyglądały na zespół, którym zależy bardziej. Parę minut później mieliśmy już 3:2 dla Warzelni i rolę się odwróciły - to Redcoon musiał gonić wynik, gdzie to Warzelni lepiej leży gra z kontry. Sporo niedokładności w drużynie Redcoonu kosztowało ich 3pkt, jednak Warzelnia również nie pokazała tego, do czego przyzwyczaiła nas w ubiegłym sezonie. Pierwsze trzy punkty dla Warzelni!

CITY PARKING GROUP - IZOLBYD Izolacje Natryskowe Bydgoszcz

Trzecie spotkanie Parkingowych w tym sezonie (liczymy finał Pucharu Ligi i Superpuchar) i niemal identyczny scenariusz. Słaby początek, dobrze grający Izolbyd prowadzi 2:0 i nagle budzę się Mistrzowie: gonią wynik, odskakują na jedną bramkę i odpierają dobrze grającego rywala. Kluczowym momentem spotkania jest 19 minuta drugiej połowy, kiedy za niesportowe zachowanie zawodnik Izolbydu otrzymuje czerwoną kartkę, tym samym odbierając szanse kolegom na pozytywny rezultat. CITY PARKING póki co nie zachwyca - jednak w każdym spotkaniu zdobył 3 punkty i niezależnie od dyspozycji lub sytuacji kadrowej potrafią przechylić szalę na swoją korzyść. Doświadczenie kolejny raz okazało się kluczowe i Izolbyd mimo dobrego spotkania po pierwszej kolejce bez punktu.