13 WRZ 2016

Superpuchar dla Parkingowych, zwycięstwo Servi!

SERVI.PL REKLAMY - T-TRACO

Czwarty zespół poprzedniego sezonu na inaugurację podejmował beniaminka T-Traco, które z drugiego miejsca awansowało do ligi A. Przez długi okres pierwszej połowy utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak to Servi schodziło na przerwę z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie: szybka gra obu drużyn i szukanie swoich szans, Traco udało się wyrównać stan meczu i mieliśmy 1:1. Beniaminek dawał z siebie maksimum, jednak doświadczeni zawodnicy Servi wykorzystali swoje szanse i ograli rywala, odskakując na kilka bramek w samej końcówce. Bardzo zacięte spotkanie faworyta z beniaminkiem, które daje nadzieję na kolejne świetne widowiska w tym sezonie

DAW-FRANCE /ET-BUD - CITY PARKING GROUP

Mecz o superpuchar lepiej rozpoczęli Parkingowi odskakując rywalowi na dwie bramki. Oba zespoły szukały swoich szans i cierpliwość Francuzów przyniosła efekty: w drugiej połowie mieliśmy 3:2 dla Daw-France! Kiedy wydawać by się mogło, że Francuzi mają mecz pod kontrolą, CPG ruszyło do ataku i wykorzystało swoje 10 minut gry w przewadze (sędzie ukarał zawodnika Daw France drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką). Na minutę przed końcem CPG dobiło rywala, który walczył do końca o remis i rzuty karne i ostatecznie sięga po Superpuchar pokonując Daw-France 6:4.