30 CZE 2016

Kapa i Francuzi w półfinale pucharu ligi !

Kapa Team - T-Traco.com

Od pierwszych minut spotkania pucharowego Kapa grała dokładniej i mimo ataków Pomarańczowych od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowała spotkanie. Wiele sytuacji po obu stronach, sytuacji niewykorzystanych, które Kapa musi zniwelować, jeżeli marzą o awansie do finału. Traco nie potrafiło znaleźć sposobu na dobrze grającą w obronie Kapę i to czwarta drużyna Ligi B w tym sezonie awansowała do półfinału.

Vitalabo - Daw-France

Przed pierwszym gwizdkiem widać było na twarzach Francuzów zaniepokojenie - Medyczni w końcu pojawili się w bardzo mocnym składzie i wydawać by się mogło, że to oni pewnie ograją doświadczonego rywala. Niezłe tempo meczu od pierwszej minuty i faktycznie to Vitalabo było przez cały mecz zespołem lepszym i tutaj brawa dla Mariusza Tatery, którego interwencje okazały się kluczowe. Optyczna przewaga, więcej zmian i do ostatnich sekund przewaga jednej bramki - Medyczni byli dokładnie 3 sekundy od awansu, jednak w samej końcówce doświadczenie Daw-France kolejny raz wzięło górę i mieliśmy konkurs rzutów karnych. Wszyscy uderzali bezbłędnie do stanu 4:4, wtedy to pomylił się zawodnik Vitalabo co wykorzystali Francuzi i to oni zagrają w półfinale.