28 CZE 2016

Mao pokonuje Kubryk po rzutach karnych!

Rollercoaster!

Bez Radka Janki, który obserwował zmagania kolegów z ławki, Kubryk chciał kolejny raz pokonać MAO. Przez dłuższy czas nikt by nie powiedział, że Mao stać na pokonanie rywala! Przy stanie 2:0 dla Kubryka rywal wziął się za strzelanie bramek i na 5 minut przed końcem meczu mieliśmy wynik... 5:2 dla MAO! W końcówce na boisku pojawił kontuzjowany Radek Janka i mecz zakończył się wynikiem 5:5, co oznaczało, że półfinalistę miały wyłonić rzuty karne. W nich zawodnik Mao spudłował przy pierwszej próbie i to w nogach Patryka Borunia leżał awans Kubryka, "Korek" oddaje strzał, bramkarz Mao broni i mieliśmy "dogrywkę" - po jednym uderzeniu dla każdej z drużyn. Ostatecznie Mao błędu już nie popełniło i po dwóch porażkach w lidze zespół Sebastiana Zielińskiego ogrywa Kubryk i awansuje do półfinału Pucharu Ligi!