24 CZE 2016

PUB Kubryk i KAPA Team grają dalej w Pucharze!

SPX FLOW Poland – PUB Kubryk 2:5 (0:3)

Na to spotkanie Kubryk pojawił się bez zawodnika rezerwowego, ale nie przeszkodziło to w pokonaniu przeciwników. SPX-2, który w swoich szeregach ma najlepszego strzelca Ligi B nie zdołało przeciwstawić się rywalowi. Od początku spotkania pomimo gry bez zawodnika w odwodzie Kubryk przejął kontrolę nad grą. W pierwszej połowie skuteczne ataki drużyny gości zakończyły się zdobyciem 3 bramek. SPX-2 nie mogło sprostać skutecznej grze obronnej rywali. Druga połowa była już trochę bardziej wyrównana, głównie ze względu na zmęczenie rywali. PUB Kubryk nie dał się jednak dogonić i utrzymał trzy bramki przewagi. PUB Kubryk gra dalej!

PROCENT Team – KAPA Team 1:4 (0:3)

Rewanż za dwie ligowe porażki dokonany! KAPA Team zdołała pierwszy raz w tym sezonie pokonać zespół PROCENT Team. Dwa poprzednie spotkania zakończyły się wygranymi drużyny Jarka Nowickiego w stosunku 14:3 oraz 4:3.

Gdyby drużyna Procentu była skuteczniejsza moglibyśmy mieć bardziej wyrównany wynik. Od pierwszego gwizdka spotkania lekką przewagę miał zespół Procentu, który dłużej utrzymywał się przy piłce i starał się wyprowadzać ataki. KAPA Team pozwoliła wyszumieć się przeciwnikom i sami uspokoili swoją grę wyprowadzając kontry. W pierwszej połowie skuteczniejsi byli zawodnicy Pawła Rucińskiego, trzykrotnie pokonali oni bramkarza Procentu. W drugiej połowie bramkę na 1:3 udało się zdobyć Michałowi Sokolińskiemu. Na 10 minut przed końcem czerwoną kartke ujrzał zawodnik Kapy – Tomasz Wolski. Drużyna gości grała do końca spotkania w osłabieniu. Do ataków ruszyła drużyna Procentu. Tego wieczoru była jednak bardzo nieskuteczna. W kilku sytuacjach wydawałoby się stuprocentowych mylili się i nie trafiali do siatki przeciwników. Bramka na 4:1 dla KAPA Team ostatecznie przesądziła o tym kto gra dalej. KAPA Team w kolejnej rundzie!