05 CZE 2016

Niespodzianka w hicie kolejki, Masarnia odbiera Bedsom szansę na obronę tytułu mistrza!

WARZELNIA PIWA - CITY PARKING GROUP

Parkingowi aby zachować szanse na mistrzostwo musieli z Warzelnia wygrać. Beniaminek, drużyna Warzelni to rewelacja rozgrywek i w spotkaniu z CPG liczyli na urwanie punktów faworytowi. CPG od pierwszych minut wyglądało na zespół dojrzalszy, który ma plan na ogranie niebezpiecznej Warzelni. Mimo ambitnej walki beniaminka, Warzelnia nie miała szans z tak grającym City Parking i ostatecznie przegrała aż 13:4.

DAW-FRANCE/ET-BUD - DEPOL

Francuzi pamiętali przed spotkaniem z broniącym się przed spadkiem Depolem o porażce na zakończenie rundy jesiennej i wnioski wyciągnęli z nawiązka. Depol praktycznie bez napastnika miał ogromne problemy z wykończeniem akcji co pozwoliło doświadczonym Francuzom na pełną kontrolę meczu.

MASARNIA ZAWISTOWSKI - BEDS.PL

Hit kolejki nie zawiódł! Przed spotkaniem dla obu ekip mecz o niemal wszystko - dla Bedsów o utrzymanie szans na obronę tytuły mistrzowskiego, dla Masarni o top 3 i przypieczętowanie dobrego sezonu, w którym przecież już raz Bedsów ograli, podobnie jak CPG. Od pierwszej minuty lepiej grała Masarnia, która odważniej atakowała Bedsów, jednak to mistrzowie prowadzili do przerwy 2:1.
Druga połowa zaczęła się niemal identycznie, jednak do Masarnia wyszła na 2:2 i po kontrowersyjnej decyzji sędziego na 3:2! Od tego momentu mecz się zaostrzył (liczne prowokacje i niesportowe zachowanie, szczególnie Mateusz Korecki oraz Maciej Smerliński) i to Masarnia w szlagierze okazała się lepsza. Podkręcana atmosfera przez Masarnię poskutkowała i Bedsi nie potrafili znaleźć sposoby na świetnie grającego rywala i to Masarnia jak się później okazało odebrała Bedsom na obronę tytułu.

REDCOON.PL - CITY PARKING GROUP

Znając wynik z pojedynku Masarni z Bedsami, City Parking stanęło przed szansą zdobycie tytuły w przedostatniej kolejce - wystarczyło Papryczki pokonać. Redcoon w obecnym sezonie ma ogromne kłopoty kadrowe, jednak w każdym spotkaniu dają z siebie wszystko i nie zamierzali oddać meczu faworytom.
Parkingowi zmotywowani wynikiem bezpośredniego rywala od początku chcieli szybko odskoczyć na kilka bramek i kontrolować spotkanie na co nie pozwalali zawodnicy Redcoonu, dopiero w drugiej połowie Parkingowi odjechali rywalowi i ograli czerwonych 18:5 i tym samym to CITY PARKING GROUP wygrywa ligę w sezonie 2015/2016!