01 CZE 2016

SPX GÓRĄ W HICIE 19 KOLEJKI LIGI B!

Ebud Przemysłówka - KAPA TEAM

Mimo wielkich ambicji i widocznego progresu z meczu na mecz, ostatecznie Ebud przegrywa z Kapą. Zacięte spotkanie od pierwszej minuty, w którym nie było widać, że pojedynkuje się beniaminek z ograną ekipą, która zebrała już potrzebne doświadczenie w bydgoskich rozgrywkach.
Po niezwykle wyrównanym spotkaniu Kapa wygrywa z Ebudem 6:4, jednak warto pochwalić Ebud - w każdym kolejnym spotkaniu widać poprawę i jestesmy przekonani, że już niebawem wyniki będą zdecydowanie lepsze.

MAO BRAKOWAO - Pub Kubryk

Koncert Kubryka w hicie kolejki. Bezradne MAO mimo prób nawiązania walki nie miało szans z tak grającym liderem, który pewnie zmierza po mistrzostwo a zarazem o powrót do ligi A. Radek Janka bardzo bliski korony króla strzelców!
Czy spotkanie potoczyło by się inaczej, gdyby MAO pojawiło się (podobnie jak rywal) w najmocniejszym zestawieniu? Kubryk ogrywa MAO 13:4!

SPX FLOW Poland - WARZELNIA II

1:4 - tak wyglądał wynik meczu do przerwy. Pewna gra Warzelni, Bartek Roszak niemal wyłączony z gry i prognoza jedna - wysoka wygrana Warzelni. Co się wydarzyło w drugiej połowie? Coś popsuło się w Warzelni, SPX poczuł szansę na ogranie faworyta i mecz zmienił się o 180 stopni. Kolejny koncert Bartka Roszaka i ostatecznie SPX wygrywa 7:4!!

RE MEDIA / RT-PLAST - KAPA TEAM

Rozpędzona KAPA nie dala szans RE MEDII. Do Kapy wrócił Jakub Szefka, którego wkład w zespół jest widoczny, im bliżej końca sezonu tym gorzej wygląda Re Media - kłopoty kadrowe są bolączką niebieskich i w starciu z Kapą ponieśli kolejną porażkę. Kapa kontrolowała mecz i zasłużenie zgarnia 3pkt zbliżając się w ten sposób do podium!

PROCENT TEAM - T-Traco.com

Faworyzowane Traco, które walczy o awans od ligi A podejmował PROCENT TEAM. Bardzo długo mieliśmy wynik 0:0 i niespodzianka wisiała w powietrzu! Pierwszy cios zadało TRACO co podłamało lekko Procent i po bardzo wyrównanym spotkaniu Traco wygrywa 3:1. W drużynie Procent Team zabrało kogoś kto akcje wykończy - gdyby w spotkaniu z faworytem mieli na szpicy nominalnego napastnika spadkowicz prawdopodobnie urwałby punkty rywalowi.