22 MAJ 2016

WARZELNIA II ZNÓW NIE DAJE SZANS RYWALOWI, KOLEJNY ŚWIETNY WYSTĘP ROSZAKA!

SPX FLOW Poland - PROCENT TEAM

Mimo kłopotów kadrowych Procent podszedł do spotkania z SPX z nastawieniem, aby niezależnie od okoliczności i boiskowych wydarzeń, dać z siebie 100% i pokazać, że grać w piłkę potrafią. Po niezwykle otwartym spotkaniu SPX wygrywa z Procentem 15:8 a Bartłomiej Roszak kolejny raz dał popis umiejętności strzelając 10 bramek i dokładając 3 asysty, co pozwoliło mu wskoczyć na fotel lidera klasyfikacji strzelców

Vklaps.pl/Venergy - T-TRACO.com

Zwycięstwem drużyny Bartka Kujawy zakończył się mecz z Vklapsem. Debiutanci z Vklaps grają coraz lepiej i stawiali bardzo trudno warunki dla Traco, jednak okazało się to niewystarczające i ostatecznie Traco wraca do wyścigu o podium na koniec sezonu. Warto wspomnieć i pochwalić Vklaps.pl, które na przerwę schodziło z dwubramkowym prowadzeniem i byli bardzo bliscy sprawienia niespodzianki.

RKS WIDZIMISIE - RK-10 /Hurtownia PAAK

Ostatnie spotkania zwiastowały upragnione zwycięstwo Kryminalnych, które nadeszło w spotkaniu z Widzi. Szeroka ławka na mecz z RKS okazała się zbawienna dla RK, które w drugiej połowie całkowicie przejęli kontrole nad spotkaniem nie pozwalając ambitnie grającemu Widzi na równą walkę. Kryminalni z trzema punktami

Ebud Przemysłówka - WARZELNIA PIWA II

Na zakończenie kolejki beniaminek Ebud podjął rękawice w starciu z wiceliderem, drugą drużyną Warzelni Piwa. Podczas gdy w ataku Ebud radził sobie przyzwoicie i pokazał się ze świetnej strony, ich gra w obronie pozostawiała wiele do życzenia co z łatwością wykorzystała Warzelnia z liderem strzelców Mateusz Flejterem na czele, który nie dał szans Ebudowi.