21 MAJ 2016

Servi.pl Reklamy nie daje szans Masarni w najciekawszym spotkaniu 18 kolejki Ligi A!

SPX FLOW MDD Bydgoszcz - DEPOL

Bardzo ważnym zwycięstwem Depolu zakończyło się pierwsze spotkanie 18 kolejki ligi A. Kiedy zespół Kacpra Woźniakowskiego pojawia się w niemal najmocniejszym zestawieniu, jest przeciwnikiem niezwykle niewygodnym i trudnym. Warto zauważyć, że MDD podjęło walkę z rywalem bez zawodnika na zmianę i na pewno bardzo to ułatwiło Depolowi kontrolowanie spotkania. Ozdobą spotkania była przepiękna bramka Vladyslawa Kutsenko na 1:1, który huknąl w samo okienko praktycznie z połowy boiska. Niemożliwe na półmetku rozgrywek już niemal staje sie faktem - DEPOL bardzo bliski utrzymania.

WARZELNIA PIWA - REDCOON.PL

Koncert Warzelni trwa w najlepsze. Tym razem ofiarą zespołu Adama Gadawskiego zostały Papryczki. Oba zespoły przystąpiły do meczu bez zmian i bardzo długo obie drużyny szły łeb w łeb. W momencie, w którym Eryk Swinton pojawił się na boisku coś pękło w zmobilizowanej drużynie Redcoonu i od tego momentu Warzelnia pewnie kontrolowała przebieg spotkania i ostatecznie pokonała papryczki aż 12:2.

VITALABO - CITY PARKING GROUP

Od pierwszych minut spoktania o dziwo to Vitalabo było zespołem lepszym. Mimo braku nominalnego bramkarza (przez niemal całe spotkanie bronił Filip Żurawski) Medyczni w pierwszej połowie walczyli jak równy z równym z faworyzowanym rywalem i do przerwy niespodzianka - remis 4:4! W drugiej połowie Parkingowi bardzo szybko strzelili 3 bramki co podłamało Vitalabo, które nie było już w stanie się podnieść i nawiązać walki z doświadczonym CPG.

MASARNIA ZAWISTOWSKI - SERVI.PL

Mecze na szycie toczą się własnymi zasadami. Po bardzo intensywnym spotkaniu Servi pokonało aż 7:1 Masarnie i w ten sposób odbiera im prawdopodobnie nadzieję o mistrzowskim tytule w obecnych rozgrywkach. Doświadczeni zawodnicy Servi rozegrali koncertowe spotkanie i dzięki tej wygranej są bardzo blisko podium.