13 MAJ 2016

HIT DLA WARZELNI, ROSZAK SHOW, BEZRADNY VKLAPS, PEWNE ZWYCIĘSTWO KUBRYKA.

MAO BRAKOWAO - WARZELNIA II

Hit w lidze, który miał nam dać odpowiedź na pytanie: który z zespołów zbliży się do lidera i powalczy o bezpośredni awans do ligi A. Od pierwszej minuty oba zespoły narzuciły niesamowite tempo, akcję za akcję i do niemal samego końca wynik był sprawą otwartą. Po niesamowitym spotkaniu pełnym pięknych akcji i parad bramkarskich to Warzelnia okazała się lepsza niemal definitywnie przekreślając szanse MAO na awans. Hit dla Warzelni!

SPX FLOW POLAND - Ebud Przemysłówka

Ile wnieść do drużyny może jeden zawodnik? W przypadku drużyny SPX, odpowiedzią jest wynik spotkania z Ebudem. Do przerwy 3:2 dla SPX, wyrównane spotkanie i trudno było szukać faworyta do zgarnięcia 3pkt. W drugiej połowie swój koncert rozpoczął Bartłomiej Roszak, który niemal w pojedynkę rozmontował zespól Ebudu. Siedem bramek i dwie asysty - co przy zwycięstwie 11:2 daje jednoznaczny obraz występy lidera SPX. Brawo!

KAPA Team - Vklaps.pl/Venergy

Nie zawsze wynik, który widnieje na stronie odzwierciedla przebieg spotkania. Te słowa najlepiej oddają wydarzenia boiskowe ze spotkania Kapy z Vklapsem.
Festiwal parad bramkarza Kapy, nieskuteczny beniaminek niejednokrotnie próbował odwrócić losy meczu - jednak tego dnia bramka Kapy była zaczarowana. Jeżeli Vklaps popracuje nad skutecznością pod bramką rywala, na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

PUB Kubryk - RK 10 - Hurtownia PAAK

Zawodnicy Kubryka zmotywowani bezpośrednim pojedynkiem rywali w walce o awans mimo braków kadrowych od pierwszej minuty dawali z siebie wszystko aby pokazać Kryminalnym, że pierwsze miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Mimo ogromnej walki ze strony RK, trio Janka, Boruń, Kuczawski było nie zatrzymania i RK-10 musiało uznać wyższość rywala.