11 MAJ 2016

WARZELNIA OGRYWA FRANCUZÓW, REMIS W KLASYKU!

WARZELNIA PIWA - DAW-FANCE

W pierwszym spotkaniu 17 kolejki beniaminek Warzelnia Piwa podejmował weteranów bydgoskich rozgrywek: zespół Daw-France. Na krótko przed rozpoczęciem spotkania nad zespołem Warzelni zbierały się czarne chmury, brak jakiekolwiek zawodnika na zmianę w spotkaniu z tak doświadczonym rywalem zwiastował porażkę, tym bardziej, że Francuzi pojawili się przy ulicy gajowej z niemal pełną ławką zawodników na zmianę. Od pierwszej minuty Francuzi próbowali kontrolować losy meczu dwukrotnie wychodząc na prowadzenie, jednak po własnych błędach pozwali przeciwnikowi odrabiać straty. W drugiej połowie w grę Daw-France wkradło się sporo niedokładności, co pozwoliło Warzelni na przeprowadzenie kluczowej dla wyniku spotkania kontry i byliśmy świadkami pierwszej niespodzianki: Warzelnia wygrywa z Daw-France 4:3. Brawo!

CITY PARKING GROUP - BEDS.PL

Prawdopodobnie najważniejsze spotkanie rundy wiosennej lepiej zaczęli dwukrotni Mistrzowie Polski bardzo szybko wychodząc na dwubramkowe prowadzenie. Po słabym początku Bedsi, którzy przyzwyczaili nas do remontad śmielej zaatakowali rywala, co zaowocowało odrobieniem strat. Od pierwszych minut byliśmy świadkami bardzo ostrej gry na pograniczu faulu, nie było straconych piłek dla żadnej z drużyn przez co klarownych sytuacji nie oglądaliśmy zbyt wiele. Po niezwykle intensywnym spotkaniu hit kolejki zakończył się wynikiem 3:3 z którego bardziej zadowoleni powinni być Parkingowi, którzy utrzymali punkt przewagi nad rywalem i jeżeli wygrają wszystko do końca zdobędą mistrzostwo .