20 KWI 2016

Zwycięski DEPOL !

Depol 7-5 redcoon.pl
W pierwszym poniedziałkowym meczu doszło do konfrontacji pomiędzy Depolem a redcoon.pl. Obie ekipy w obecnym sezonie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Głównym czynnikiem słabszych wyników są problemy kadrowe obu zespołów. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando drużyny Kacpra Woźniakowskiego, skuteczność Patryka Wojciechowskiego pozwoliła odskoczyć rywalowi na kilka bramek. Druga połowa to śmielsze ataki redcoon.pl, który szukał swoich okazji w szybkich kontrach. Końcówka zdecydowanie należała do papryczek, gdyby zawodnicy zachowali więcej zimnej krwi i lepiej kończyli okazje bramkowe to kto wie jakby potoczyła się końcówka spotkania. Mecz kończy się zwycięstwem Depolu 7-5, jednak gdyby mecz trwał chwilę dłużej to kto wie jakim wynikiem skończyłby się mecz ?

DEPOL: Patryk Wojciechowski x5, Filip Łukowski, Robert Lewandowski.
Redcoon.pl: Michał Kodranc x2, Piotr Śmigocki x2.

City Parking Group 8-3 Servi.pl
City Parking po ostatnich słabszych występach odniosło ważne zwycięstwo w ciężkim meczu ze Stalwitem i powróciło na zwycięską ścieżkę. Servi.pl od początku rundy spisuje się bardzo dobrze i solidnie, zabierając każdemu rywalowi punkty. Początek meczu nerwowy, drużyny wyczekiwały na błąd przeciwnika, nieśmiało atakując. Servi.p stwarzało sporo okazji bramkowych jednak tego wieczoru zawodnicy gdzieś zapodziali skuteczność i większość strzałów lądowała obok bramki. City Parking Group wykorzystało swoje doświadczenie i budowało swoje akcje powoli i bardzo dokładnie co zamieniało się na bramki i końcowe zwycięstwo.

City Parking Group: Paweł Elszyn x3, Radosław Zużydło x2, Marek Szymański x2, Michał Konwiński.
Servi.pl: Michał Spodniewski, Andrzej Sucharski, Łukasz Majdan.