14 KWI 2016

Odrodzenie City Parking Group..

City Parking Group 7-4 Stalwit
W jedynym poniedziałkowym spotkaniu doszło do spotkania City Parking Group - Stalwit. Faworyta meczu było cieżko wskazać, CPG w ostatnich dwóch meczach zaliczyło dwie porażka, a Stalwit który się odrodził odniósł dwie bardzo wysokie wygrane, jednak mimo wszystko doświadczenie i większe zgranie było po stronie zespołu Tomka Ejankowskiego. Pierwsza połowa meczu przebiegała bardziej pod dyktando Stalwitu który po pierwszych 30 minutach schodził z przewagą jednej bramki ( 3-2 ). Druga połowa to negatywny popis Stalwitu. Bardzo cięty język, masa wulgaryzmów w kierunku sędziego zawodów, w konsekwencji masa zółtych kartek które z upływem czasu zmieniały się w czerwone. Nie popieramy takiego zachowania, dlatego mecze z udziałem Stalwitu zostały wstrzymane do momentu podjęcia decyzji. City Parking Group grając w przewadze nie miało problemów z pokonaniem osłabionego Stalwitu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-7 na korzyść City Parking Group.

Przypominamy kolejny raz, że rozgrywki zostały stworzone z myślą i duchem Fair Play, wulgaryzmy, groźby, niestosowne zachowania w stosunku do sędziego czy zawodników drużyny przeciwnej - będą surowo karane !