05 KWI 2016

Kolejna niespodzianka ..

Daw-France/Et-Bud 6-3 City Parking Group
Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były zacięte, a osoby zbierające na orliku były świadkami bardzo dobrych, wyrównanych spotkań. Daw-France/Et-Bud i City Parking Group  w obecnej rundzie spisują się bardzo dobrze. Zespół Ejana w ostatnie kolejce rozbił bardzo mocno SPX FT – MDD, a Francuzi pokonali zespół redcoon.pl . Obie drużyny przystąpiły do meczu w najsilniejszych składach, początek meczu układał się dobrze dla CPG które za sprawą Marcina Zużydło wyszło na prowadzenie. Jednak Daw-France/Et-Bud jest znane ze swojej nieustępliwości i szybko zabrało się za odrabianie strat. Pierwsza połowa skończyła się na korzyść Francuzów 4-1. Druga połowa to nieustanne ataki City Parking Group. Swój mecz rozgrywał Mariusz Tatera który był praktycznie bezbłędny. Daw-France/Et-Bud sprawcą kolejnej niespodzianki.

Daw-France/Et-Bud: Karol Bilski x2, Michał Szeremet, Rafał Piętki, Bartosz Stoppel, Tomasz Pazderski.
City Parking Group: Marcin Zużydło, Marek Wysocki, Tomasz Ejankowski.