05 LUT 2016

redcoon.pl pokonuje Kasę Stefczyka, El-Kajo wciąż bez punktu

redcoon.pl – Kasa Stefczyka 14:9 (5:3)

Bramki: Arkadiusz Pawski (6’, 49’), Michał Kodranc (8’, 9’, 28’, 35’, 39’), Bartosz Nowak (10’, 17’, 45’), Adrian Nalaskowski (27’, 38’, 47’) – Adrian Ceberek (9’, 12’, 19’, 27’, 29’, 31’, 42’. 50’), Dawid Czerwiński (48’).

Redcoon.pl odniosło drugie zwycięstwo w lidze pod balonem. Tym razem udało im się zdobyć komplet punktów w starciu z Kasą Stefczyka. Przewagę na początku spotkania osiągnął zespół redcoon.pl, który nie oddał jej do końca spotkania. Zdobywanie bramek dla swojego zespołu rozpoczął jak również i zakończył kapitan zespołu Arkadiusz Pawski. Kolejny raz skutecznością wykazał się Michał Kodranc, zdobywca 5 bramek dla redcoon.pl. Kasa Stefczyka przybyła na to spotkanie w mocno okrojonym składzie. Pierwsze skrzypce w Kasie rozgrywał Adrian Ceberek, któremu udało się strzelić 8 bramek. Bez wątpienia był to udany wieczór dla tego zawodnika. Przebieg spotkania wyglądał przez całe spotkanie. Obie drużyny przeprowadzały składne akcje pod bramkami rywali. Większą skutecznością okazali się zawodnicy redcoon.pl, którzy zwyciężyli w tym spotkaniu 14:9.

Daw-France/Et-Bud – El-Kajo 24:10 (9:1)

Bramki: Tomasz Pazderski (7’, 13’, 20, 21, 37’, 37’, 47’), Jacek Szpejna (10’, 42’), Rafał Piętka (12’, 17’, 18’, 31’, 41’, 48’), Dawid Frątczak (18’, 33’, 35’, 38’, 39’, 44’, 44’), Karol Bilski (32’) – Damian Andruszczak (14’), Jarosław Jasiński (26’, 29’, 31’, 41’), Tomasz Kulczyk (34’, 36’, 45’), Marcin Rafał Mikołajczyk (38’), Marcin Pisarski (48’).

Spotkanie bez historii. Zwyciężył faworyt tego spotkania czyli zespół Daw-France. Pomimo gry bez nominalnego bramkarza, w tej roli po raz kolejny wystąpił Karol Bilski, Francuzi bardzo pewnie i wysoko pokonali przeciwników. W pierwszej połowie Daw-France pozwoliło sobie na utratę tylko jednego gola, sami inkasując rywalom 9 trafień. Druga połowa to już luźniejsza gra z obu stron, oba zespoły ze spokojem pozwalały sobie na błędy co zaowocowało wieloma bramkami w drugich 25 minutach spotkania. Bardzo skuteczni w tym spotkaniu w zespole Daw-France byli Tomasz Pazderski, Dawid Frątczak oraz Rafał Piętka. Znacznie poprawili oni swoje dorobki bramkowe. El-Kajo w dalszym ciągu czeka na pierwsze punkty w lidze pod balonem.

Zawistowski Masarnia – Kapa Team

Bramki: Jakub Klasło (5’, 14’), Maciej Smerliński (8’, 30’, 32’, 35’, 38’, 48’), Szymon Spychała (15’, 37’, 44’, 45’), Mateusz Smerliński (41’), Włodzimierz Korecki (49’) – Jakub Szefka (17’), Jakub Kujawski (19’, 46’), Marek Witkowski (42’, 44’).

Masarnia dzięki temu zwycięstwu awansowała na 3 miejsce w tabeli. Pierwsza połowa w tym spotkaniu była wyrównana. Pomimo wyniku 4:0 dla Masarni po 15 minutach meczu Kapa Team wcale nie odstawała od przeciwnika. Nieskuteczność pod bramką rywala była największą bolączką w tym spotkaniu zawodników z bydgoskich Kapuścisk. Przełamanie nastąpiło w 17 minucie spotkania. Wtedy to pierwszą bramkę zdobył Jakub Szefka. Na 6 minut przed końcem pierwszej części  drugą bramkę dla Kapa Team zdobył Jakub Kujawski. Wynik 4:2 utrzymał się do momentu zmiany stron. W drugiej połowie zespół Masarni znalazł sposób na rywali i z minuty na minutę powiększał swoją przewagę nad przeciwnikiem. Podopieczni Pawła Rucińskiego w poniedziałkowy wieczór razili nieskutecznością pod bramką rywali co narażało ich drużynę na zabójcze kontry. Kapa Team w tym spotkaniu było stać tylko na zdobycie 5 bramek przeciwko Masarni. Zawistowski Masarnia ostatecznie pokonuje Kapa Team 14:5