03 LIS 2015

PUB Kubryk lepszy w hicie kolejki !

PUB Kubryk – MAO BRAKOWAO 4:2
Poniedziałkowe zmagania rozpoczęliśmy od prawdziwego pojedynku wagi ciężkiej zespołów występujących w bydgoskiej lidze B. PUB Kubryk w tym sezonie jeszcze nie zaznał smaku porażki, a jedyną stratę punktów zanotował w zremisowanym meczu z zespołem SPX FLOW. Ekipa MAO tylko z jedną porażką. Pierwsza część gry to przewaga zespołu dowodzonego przez Sebastiana Zielińskiego, którzy na przerwę schodzili z prowadzeniem 2:1. Drugie 30 minut to zdecydowanie lepsza gra zawodników z Kubryka, którzy najpierw doprowadzili do remisu, a następnie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. PUB Kubryk w dalszym ciągu niepokonany!

DEPOL – Daw France/Et-Bud 10:7
Obie ekipy początku bieżącego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych, dlatego w tym spotkaniu liczyły na komplet punktów. Co prawda, Francuzi punktowali już w dotychczasowych meczach jednak 4 punkty wywalczone w 7 kolejkach to rezultat zdecydowanie poniżej oczekiwań. DEPOL póki co bez punktów. Spotkanie od pierwszych do ostatnich minut było wyrównanym widowiskiem, a o zwycięstwie podopiecznych Kacpra Woźniakowskiego zadecydowała lepsza skuteczność pod bramką rywali oraz większa konsekwencja w grze defensywnej. DEPOL z pierwszym zwycięstwem w lidze!