08 WRZ 2015

Pierwsze mecze za nami! Zespół SERVI.PL bez szans w starciu z Mistrzami Bydgoszczy.

Beds.pl – SERVI.PL Reklamy 10:3 (4:2)

Zespół Beds.pl bez większych problemów poradził sobie z zespołem SERVI.PL Reklamy pokonując ten zespół 10:3. W drużynie gości na to spotkanie stawiło się siedmiu zawodników, co musiało mieć wpływ na końcowy wynik spotkania. Jeden zawodnik w rezerwach to za mało aby przeciwstawić się obecnemu Mistrzowi Bydgoszczy. Sił ekipie SERVI wystarczyło na pierwszą połowę, kiedy to stawili zacięty opór tracąc tylko 4. bramki. Druga połowa przebiegała pod dyktando faworytów tego spotkania i nie pozostawiła cienia wątpliwości kto zdobędzie komplet punktów. 3. bramki dla zespołu Beds.pl zdobył Bartosz Zwierzchowski.

Bramki: Bartosz Zwierzchowski (8’, 13’ 14’), Łukasz Stasiak (17’, 52’), Jakub Tykwiński (39’), Igor Pisarski (41’, 53’), Tomasz Bilecki (42’), Rafał Werbski (50’) – Dawid Gawęcki (10’, 46’), Łukasz Majdan (20’).

Daw-France/Et-Bud – redcoon.pl 7:9 (3:5)

Ciekawe widowisko obejrzeli zgromadzeni na orliku przy ulicy Gajowej. Mecz pomiędzy Francuzami a „papryczkami” obfitował w akcje bramkowe, co musiało przełożyć się na końcowy wynik. Początek spotkania należał do redcoon.pl. Już w pierwszej minucie bramkę strzelił Piotr Śmigocki. Po 12. minutach było już 3:0 dla „papryczek”. Sygnał do ataku dał swojej drużynie Michał Szeremet z ekipy Daw-France strzelając bramkę na 1:3. Po kwadransie spotkania obie drużyny oddawały cios za ciosem, zespół redcoon.pl utrzymywał jednak przez cały mecz bezpieczną przewagę. Dwubramkowa zaliczka wypracowana na początku spotkania wystarczyła aby drużyna redcoon.pl mógł dopisać na swoje konto 3. punkty.

Bramki: Michał Szeremet (13’, 28’), Krzysztof Krawczyk (23’, 58’), Tomasz Pazderski (39’, 45’, 49’) – Piotr Śmigocki (1’, 48’), Oskar Nalaskowski (6’, 12’), Adrian Nalaskowski (22’, 43’, 54’), Waldemar Polkowski (27’), Patryk Fronskiewicz (31’).

W ramach Ligi B rozegrano wczoraj jedno spotkanie.

Nazwa Robocza – PROCENT TEAM 0:11 (0:11)

Debiutant, zespół Nazwa Robocza, pojawił się na swoim pierwszym spotkaniu w mocno okrojonym składzie. Pięciu zawodników miało przeciwstawić się drużynie PROCENT TEAM. Pomimo braku wielu zawodników, drużyna gospodarzy postanowiła rozegrać mecz. Niestety zaraz na początku spotkania kontuzji nabawił się jeden z graczy Nazwy. Pomimo próby powrotu zawodnika do gry nie udało się jemu i jego kolegom dokończyć spotkania. Po 20. minutach, przy wyniku 0:8 postanowili oddać techniczny walkower drużynie przeciwnej.

Bramki: Jarosław Nowicki (3’, 10’, 15’) Paweł Dworski (9’), Artur Brzeziński (13’, 20’), Michał Sokoliński (18’, 19’).