15 LIP 2015

SPX FT - MDD z Pucharem Ligi !

SPX FT – MDD Bydgoszcz 4-3 Kasa Stefczyka Finał Pucharu Ligi zapowiadał się bardzo ciekawie. Po jednej stronie rozdrażniona i żądna sukcesu ekipa MDD, która mistrzowski tytuł przegrała w ostatniej kolejce w rywalizacji z Beds.pl, po drugiej młoda i ambitna drużyna Kasy Stefczyka, która po słabym początku sezonu, w jego drugiej części prezentuje widowiskowy i bardzo skuteczny futbol. Pierwsza część gry pucharowego finału przebiegała pod wyraźne dyktando zawodników MDD, którzy do przerwy zasłużenie prowadzili różnicą 3 bramek. Kasa Stefczyka to jednak zespół z ogromnym charakterem, który niejednokrotnie potrafił odwrócić losy spotkania. Pomimo licznych ataków i przewagi w drugich 25 minutach meczu, zaliczka MDD z pierwszej połowy okazała się zbyt duża i Kasa Stefczyka po wyrównanym spotkaniu, tego dnia musiała uznać wyższość podopiecznych Marcina Gruszczyńskiego. MDD z Pucharem Ligi, GRATULUJEMY!