04 LIP 2015

Voltastal nie obroni tytułu Mistrza Polski!

VOLTASTAL – Beds.pl 4:6

Mistrzostwo Bydgoszczy to wciąż sprawa otwarta, a rywalizacja pomiędzy VOLTASTALEM i Beds.pl spowoduje, że któraś z drużyn odpadnie z dalszej rywalizacji. W pierwszym meczu o jedną bramkę lepsi byli podopieczni Łukasza Stasiaka, a jak będzie tym razem? Obie ekipy rozpoczęły zawody bardzo ostrożnie, nie szarżując tempa, starając jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Pierwsze ciosy zadała ekipa Beds.pl, która po pierwszej połowie zasłużenie prowadziła 3:1. W drugich 25 minutach do gry powrócili zawodnicy VOLTASTALU, którzy doprowadzili do wyrównania. Końcówka należała jednak do ekipy Beds.pl i stało się jasne, że VOLTASTAL nie obroni w tym roku tytułu Mistrza Polski, a losy Mistrzostwa Bydgoszczy rozstrzygną się w najbliższą niedzielę pomiędzy Beds.pl i MDD.