11 CZE 2015

Wtorkowe zmagania ..

RK Criminal 13 – Warzelnia Piwa 6:7 Rywalizacja obu zespołów, przynajmniej na papierze, miała jednego zdecydowanego faworyta. Warzelnia Piwa w tym sezonie prezentuje się wyśmienicie, pewnie zmierzając po awans do ligi A. Mecz ten był również okazją, aby prowadzący w klasyfikacji strzelców ligi B - Eryk Swinton, odskoczył goniącym go rywalom. Pierwsza połowa bez niespodzianek i wyraźne prowadzenie ekipy Warzelni. W drugiej części spotkania, za odrabianie strat wzięli się zawodnicy RK Criminal 13, dowodzeni tego dnia przez Jarka Szymańskiego. Niestety „przespane” pierwsze 25 minut przez ekipę Kryminalnych i brak zimnej krwi pod ramką rywala, spowodowały, że to Warzelnia wychodzi z tej potyczki obronną ręką i dopisuje kolejne zwycięstwo w ligowej tabeli.

RK Criminal 13: Jarek Szymański x3, Łukasz Walczak, Tomasz Slesiński, Piotr Lassota.
Warzelnia Piwa: Eryk Swinton x3, Patryk Niekraszewski x2, Damian Poliwka, Karol Gadawski.

Solibud.pl – Kasa Stefczyka 6:13 Kasa Stefczyka, po niezbyt udanym początku sezonu, wyraźnie wróciła do swojej najlepszej dyspozycji, prezentując skuteczną i efektowną grę. Ekipa Solibudu, pomimo problemów kadrowych, w każdym meczu stawia twarde warunki, zawsze grając do ostatniego gwizdka, co udowodniła choćby w rywalizacji z J.S. Drukiem. Pierwsza część gry bardzo wyrównana i wynik tej rywalizacji pozostawał sprawą otwartą. W drugich 25 minutach oglądaliśmy już popis jednego zespołu. Kasa Stefczyka nie dała szans rywalom, wygrywając drugą połowę aż 9:2! Kolejne udane zawody zaliczył duet Dąbrowski-Ceberek. Popularny „Ceber”, przy takiej skuteczności jaką prezentuje w ostatnim czasie, może jeszcze poważnie namieszać w rywalizacji o tytuł króla strzelców. Kasa Stefczyka z kompletem punktów.

Solibud.pl: Adrian Brzeziński x3, Adrian Wawrzon x2, Paweł Łuczon.
Kasa Stefczyka: Adrian Ceberek x7,