04 CZE 2015

„Papryczki” w wersji bell….

RK Criminal 13 – etlumaczenia.eu 5:9(1:4)

Zawodnicy obu zespołów dostosowali się do panującej tego dnia pogody, było ciepło, słonecznie i bezwietrznie. Taka wakacyjna pogoda bez wątpienia wpłynęła na boiskowe poczynania, gdyż byliśmy świadkami „przyjacielskiego” pojedynku, w którym wynik wydawał się być sprawą drugorzędną. Jednak z przebiegu całego spotkania to ekipa etlumaczenia.eu posiadała inicjatywę i groźniej atakowała bramkę rywali, wypracowując sobie bezpieczną trzybramkową przewagę po pierwszej połowie zawodów. W drugich 25 minutach obraz gry się nie zmienił i to zespół „Pomarańczowych” zainkasował 3 punkty, wygrywając całe spotkanie w stosunku 9:5.

RK Criminal 13: M.Szczygieł x3,M.Sadowski,P.Lassotta,

etlumaczenia.eu: M.Majdziński x3,M.Prondziński x2,D.Klimczyk x2,J.Tabaszewski,M.Ossowski,

FISHMOBILE – redcoon.pl 6:4(4:0)

Jeszcze do niedawna ekipa redcoon.pl była traktowana jako prawdziwa rewelacja obecnego sezonu, zabierając punkty nawet najsilniejszym w lidze. Aktualnie popularne Papryczki z wersji chili, którą prezentowały na początku sezonu, przypominają raczej słodką, tradycyjną odmianę bell. Idealnym momentem na przełamanie i powrotu do dawnej, ognistej wersji była rywalizacja ze „starym znajomym” z ligi B, ekipą FISHMOBILE. Mecz od pierwszego do ostatniego gwizdka przebiegał jednak pod dyktando podopiecznych Oskara Sieranta, którzy zagrali naprawdę niezłe zawody. Oczywiście nie ustrzegli się kilku błędów, które bezlitośnie wykorzystali zawodnicy redcoon.pl, jednak tego dnia było ich zbyt mało aby oddać zwycięstwo. Po szybkim i widowiskowym meczu FISHMOBILE z kompletem punktów!

FISHMOBILE: O.Sierant x2,A.Glaza x2,A.Sucharski,J.Zagórski,

redcoon.pl: K.Marczyński x2,P.Wawrzyniak,P.Śmigocki