26 MAJ 2015

Gorąca niedziela !

SportsEvents 365 4-6 Kapa Team
Kolejne spotkanie w którym Kapa pokazała, że jest w stanie walczyć o najwyższe cele w tym sezonie. Mimo bardzo wysokiej temperatury spotkanie stało na dobrym, wyrównanym poziomie. Pierwsza połowa przebiegał pod dyktando Kapy która dzięki swojemu najlepszemu strzelcowi wyszła na prowadzenie. Obraz gry zmienił się nieco w drugiej połowie, do głosu powoli dochodziła ekipa SportsEvents 365 która próbowała odrobić straty. Jednak tego dnia Jakub Szefka był w wybornej formie i dzięki jego bramkom Kapa odniosła kolejne ligowe zwycięstwo.

SportsEvents 365: Marcin Pałaszewski x2, Karol Jankowski, Łukasz Rydzkowski.
Kapa Team: Jakub Szefka x4, Marcin Andrzejewski, Marek Witkowski.

RK Criminal 13 2-6 Eko-Instal
RK Criminal 13 dalej kontynuuje ciemną serię spotkań, po ostatniej porażce z T-Traco.com przyszła pora na kolejną, tym razem z bardzo silnym Eko-Instal. Eko potwierdza swoje ambicje i pokazuje, że chce walczyć o mistrzostwo i awans do Extraligi A. Podobnie jak w poprzednim spotkaniu mecz był toczony przy bardzo wysokiej temperaturze co nie ułatwiało zawodnikom życiu. Warto odnotować, że obie drużyny grały bez zmian. Większym doświadczenie i sprytem wykazali się liderzy Extraligi B którzy dzięki bardzo dobrej grze Zielucha odniesi kolejne, zasłużone zwycięstwo.

RK Criminal 13: Dawid Libera, Łukasz Walczak.
Eko-Instal: Arkadiusz Rusin x2, Radek Mrozik x2, Marcin Szamocki x2.

SPX FT - MDD 6-3 FISHMOBILE
W jedynym wieczornym meczu, lider tabeli podejmował zespół Oskar Sieranta który za wszelką cenę chciał się zrewanżować za ostatnią porażkę ( 9-2 ). Spotkanie było toczone w sennym, spokojnym tempie. Żadna z drużyn nie rwała się do zabójczych ataków. Pierwszy celny cios zadał Marcin Wanat który pokonał bramkarza strzałem z rzutu wolnego. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-1 na korzyść zawodników Gruchy. W drugiej połowie zespół MDD starał się kontrolować przebieg meczu, wyprowadzająć co jakiś czas groźne kontry. Spotkanie kończy się wynikiem 6-3. Obie drużyny pokazały, że potrafią grać w piłkę, jednak są jeszcze dalekie od swojej najwyższej dyspozycji.

SPX FT - MDD: Daniel Szafraniec x3, Marcin Wanat x2, Artur Urbański.
Fishmobile: Jacek Zagórski, Maciej Bierwagen, Michał Ziółkowski.