12 MAJ 2015

FIT-MAX lepszy w Hicie kolejki !

DEPOL 10-5 Solibud.pl
W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu byliśmy świadkami zabójczego początku meczu. DEPOL w pierwszych pięciu minutach wyszedł na prowadzenie 4-0. Po szybkim i emocjonującym starcie następne minuty meczu było nieco słabsze. DEPOL kontrolował przebieg meczu, wyprowadzając groźne i szybkie kontraataki które były zamieniane na kolejne bramki. Niestety spotkanie miało takze ciemniejsze strony jak spora liczba fauli czy niesportowe zachowania obu drużyn. DEPOL wygrywa spotkanie i jest blisko grupy mistrzowskiej.

DEPOL: Tomasz Forbot x4, Paweł Lewandowski x3, Paweł Gralak x1, Robert Lewandowski x1, Filip Łukowski x1.
Solibud.pl: Radosław Janka x3, Adrian Wawrzon x1, Paweł Mancelewicz x1.

Redcoon.pl 3-5 FIT-MAX
W zapowiadanym Hicie kolejki emocji nie brakowało. Spotkały się dwie solidne i dobrze spisujące drużynyw tym sezonie. FIT-MAX jest już pewny udziału w meczach grupy mistrzowskiej. Redcoon.pl cały czas walczy o awans. FIT-MAX mimo nielicznej kadry podszedł do meczu bardzo skupiony i spragniony zwycięstwa. Plan na mecz który został nakreślony przez Marcina Gesa został wykonany, jego podopieczni odnoszą kolejne ważne zwycięstwo. Redcoon.pl zaprezentował się dobrze, jednak zabrakło skuteczności pod bramką. Widoczny był brak kilku podstawowych zawodników.

Redcoon.pl: Damian Polkowski, Kuba Marczyński, Arkadiusz Pawski.
FIT-MAX: Dawid Wiśniewski x2, Dawid Szczygielski, Bartek Świat, Maciej Smerliński.

Daw-France/Et-Bud 2-5 Fishmobile
Francuzi aby myśleć o awansie do grupy mistrzowskiej to spotkanie musieli koniecznie wygrać, Fishmobile  było w podobnej sytuacji. Stawka meczu było bardzo wysoka. Od pierwszych minut w grze obu zespołów było widać ogromne skupienie oraz chęć zaprezentowania się jak najlepiej. Lepiej w spotkanie weszli zawodnicy Fishmobile którzy za sprawą Oskara Sieranta wyszli na prowadzenie. Gra Fishmobile wyglądała nieco lepiej niż poczynania Francuzów którzy tego wieczoru mieli problem z wykorzystywaniem okazji bramkowych. Oskar Sierant i koledzy odnoszą drugie z rzędu zwycięstwo i są bardzo blisko celu którzy wyznaczyli sobie przed startem tego sezonu.

Daw-France/Et-Bud: Dawid Frątczka, Sebastian Cybulski.
Fishmobile: Michał Żakowicz, Arkadiusz Glaza, Jacek Zagórski, Oskar Sierant, Michał Spodniewski.

Kapa Team 9-4 T-Traco.com
Niedzielne spotkanie było znakomitą okazją aby sprawdzić czy T-Traco.com jest w stanie potwierdzić swoją wysoką formę i urwać punkty Kapie ? Nic z tych rzeczy, Kapa tego wieczoru zagrała bardzo dobry mecz i nie dała przeciwnikowi za dużo miejsca na rozwinięcie skrzydeł. W tym meczu kolejny raz błysnął najlepszy strzelec Kapy - Jakub Szefka który zaliczył 4 asysty oraz 4 bramki. Kapa po słabszym okresie znowu wskakuje na właściwe tory i pokazuje, że będzie groźnym rywalem.

Kapa Team: Jakub Szefka x4, Adrian Andrzejewski, Łukasz Fryc, Marek  Kutka, Marek Witkowski, Bartosz Marciniak.
T-Traco.com: Robert Rumiński x2, Tomasz Kończol, Rremigiusz Frydrych.