09 MAJ 2015

XV kolejka !

SPX FT – MDD – OKT Polska ( walkower )
Zawodnicy SPX FT - MDD w tej kolejce mają małą przerwę na regenerację sił. ( walkower)

VOLTASTAL – KRIVPOL Victoria Białe Błota ( walkower )

Beds.pl – J.S. Druk Team
Beds.pl jest nadal w walcje o mistrzostwo. W ostatniej kolejce wysokie zwycięstwo na Solibudem.pl i cenne trzy punkty. Drukarze w ostatnim mecze przez większość czasu byli równym rywalem dla Kasy Stefczyka jednak w końcówce meczu zabrakło sił i spotkanie skończyło się porażką. W spotkaniu z Bedsami mają mała szanse na zdobycz punktową  .. jednak póki piłka w grze wszystko jest możliwe.

DEPOL – Solibud.pl
Depol w ostatnim meczu pokazał się w dobrej strony stawiając przez cały mecz opór drużynie Voltastalu. W końcówce zabrakło siły i zgrania aby wywieźć cenny wynik. Solibud.pl będzie chciał wymazać z pamięci ostatni mecz z Bedsami. Zapowiada się ciekawy pojedynek dwóch drużyn które cały czas walczą o grupę mistrzowską.

Redcoon.pl – FIT – MAX ( hit kolejki )
Hit kolejki zapowiada się bardzo ciekawie. Fit-Max swoją postawą zachwycił wszystkich, mają pewne miejsce w grupie mistrzowskiej i cały czas walczą aby zmniejszyć stratę do trzeciego miejsca. Redcoon.pl aby znaleźć się w grupie mistrzowskiej to spotkanie musi po prostu wygrać.

Daw-France – Fishmobile
Francuzi po przerwie powracają na boiska aby powalczyć o kolejne ligowe punkty. Wysoka forma w ostatnich meczach Rafała Piętki jest dobrym prognostykiem przed mecze z Fishmobie, które w ostatnim meczu rozprawiło się z Stalwitem wygrywając aż 11-2. Dobry mecz zaliczył Szymon Kruk który ustrzelił 5 bramek.

Kasa Stefczyka – Zawistowski Masarnia
Na tym etapie sezonu każdy mecz pomiędzy sąsiadującymi ze sobą w tabeli ekipami jest już starciem o przysłowiowe sześć punktów, a jeśli mierzą się drużyny rywalizujące o grupę mistrzowską, pewnym jest, że możemy się spodziewać zaciętego widowiska. Kasa ostatnio pokonała Drukarzy i jest pozytywnie naładowana przed meczem z Masarnią. Masarnia ostatni mecz przegrała bardzo wysoko i będzie chciała szybko zapomnieć o kompromitacji.

STALWIT – Vitalabo
Stalwit obecny sezon może uznać za stracony, niskie miejsce w tabeli z małymi szansami na awans do grupy mistrzowskiej. Vitalabo zachwyca w tym sezonie i z meczu na mecz prezentuje coraz lepszy poziom. Filip Zurawski jest głównym motorem napędowym Medycznych. Jeśli zaprezentuje wysoką formę to jest w stanie zapewnić zwycięstwo z meczu ze Stalwitem.