06 MAJ 2015

Wymęczona wygrana Warzelni Piwa..

Warzelnia Piwa 2-1 T-Traco.com
Spotkanie które było zapowiadane jako Hit kolejki nie zawiodło. Od samego początku poziom piłkarski był bardzo wysoki a obie drużyny za wszelką cenę chciały zgarnąć trzy punkty. Podpieczni Bartka Kujawy są ostatnio na fali wznoszącej i w tym meczu upatrywali swoich szans. Warzelnia cały czas utrzymuje wysoką formę. Spotkanie lepiej ułożyło się dla Warzelni która wyszła na prowadzenie i starała się utrzymać je do kóńca meczu. Drugi cios zadała niedługo przed końcowym gwizdkiem, prowadząc 2-0 nieco obniżyła loty i pozwoliła na wbicie kontaktowej bramki i nerwową końcówkę. Mimo wielu okazji T-Traco.com nie było w stanie doprowadzić do remisu. Spotkanie kończy się wygrana Warzelni Piwa.

Warzelnia Piwa: Patryk Niekraszewski, Mateusz Grzymski.
T-Traco.com: Tomasz Kończol.

Kasa Stefczyka 10-5 J.S. Druk Team
Kasa Stefczyka wraca na właściwe tory, po bardzo słabym początku rundy zawodnicy Adriana Dylasa zaczynają strzelać bramki a co ważniejsze zdobywać punkty. W spotkaniu z J.S. Drukiem oglądaliśmy bardzo dobry futbol, mnóstwo akcji oraz bramek. Drukarze przywzwyczaili Nas, że w każdym spotkaniu walczą od pierwszej do ostatniej minuty. Z meczu na mecz widać coraz większy progres i postęp. Jarek Nowicki który słynie z atomowego uderzenia już któryś raz w tym sezonie zdobył bramkę z połowy boiska. Ozdobą meczu przepiękna bramka Bartosza Klimczyka, strzał z ponad 30m trafił w samo okienko bramki J.S. Druk.

Kasa Stefczyka: Adrian Ceberek x8, Bartosz Klimczyk x1, Grzegorz Przybyszewski x1.
J.S. Druk Team: Robert Marach x2, Jarosław Nowicki x2, Michał Sokoliński x1.