06 MAJ 2015

Grad bramek .. !

Eko-Instal 9-2 SportsEvents 365
W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu doszło do rywalizacji pomiędzy dwoma zespołami z ligi B. Eko-Instal które cały czas rywalizuje z Warzelnia Piwa o pierwszą lokatę nie dało najmniejszych szans ekipie SportsEvents 365. Od pierwszych minut mocne tempo zostało narzucone przez Sebastiana Zielińskiego i jego kolegów. Szybkie, dokładne akcje były zamieniane na bramki, przewaga Eko było bardzo widoczona czego rezulatatem jest końcowy wynik 9-2. Kolejne bardzo dobre spotkanie rozgrywał Marcin Niwiński który pokazuje, że jest jednym z lepszych bramkarzy w całej extralidze. Powołanie do reprezentacji Bydgoszczy wydaje się być kwestią dni.

Eko-Instal: Sebastian Zieliński x3, Maciej Kwiatkowski x2, Piotr Ciesielski x2, Tomasz Cyrankiewicz.
SportsEvents 365: Dominik Obuchowski x2.

Beds.pl 11-2 Solibud.pl
Poniedziałkowy mecz jest już drugim bezpośrednim spotkaniem tych drużyn. Pierwszy mecz odbył się 3 tygodnie temu a drużyny rywalizowały w Pucharze Ligi. Niespodziewanie mecz zakończył się zwycięstwem Solibudu.pl której przeszedł do następnej rundy. Bedsi byli bardzo zmotywowani i chcieli się zrewanżować za pucharową porażkę. Zadanie zostało wykonane w znakomitym stylu. Solibud nie miał najmniejszych szans. Od początku Bedsi groźnie zaatakowali bramkę Kamila Urbaczewskiego i bezlitośnie wykorzystywali okazje bramkowe. Kolejny dobry występ zaliczył Bartek Zwierzchowski który dołożył kilka bramkę i w klasyfikacji strzelców zrównał się z Michałem Konwińskim ( 33 bramki ).

Beds.pl: Bartosz Zwierzchowski x6, Bartłomiej Świątek x4, Tomasz Bilecki x1.
Solibud.pl: Adrian Brzeziński x1, Patryk Boruń x1.

FIT-MAX 15-1 Masarnia Zawistowski
Do sporego pogromu doszło w trzecim meczu XIV kolejki bydgoskiej Extraligi A. Będący w znakomitej formie podpieczni Marcina Gęsikowskiego nie dali najmniejszych szans Masarni Zawistowski. Od samego początku agresywny styl gry, szybkie tempo oraz zabójcze wykańczanie akcji - tak po krótce można opisać grę zawodników Fit-Max. Masarnia osłabiona brakiem kilku kluczowych zawodników nie była w stanie nawiązac walki z mocnym rywalem. Odczuwalny jest brak Marka Gwita który jest kontuzjowany. Fit-Max z meczu na mecz pokazuje, że jest drużyną groźną i nieobliczalną. W grupie mistrzowskiej bez wątpienia będą w stanie nawiązać walkę z najsilniejszymi.

FIT-MAX: Maciej Smerliński x8, Jakub Konopczyński x3, Dawid Wiśniewski x3, Dawid Świat x1.
Masarnia Zawistowski: Łukasz Siatka x1.

Depol 3-6 Voltastal
Ostatnie spotkanie przyniosło Nam najwięcej emocji. Depol który walczy o awans do grupy mistrzowskiej w tym spotkaniu musiał zdobyć punkty. Bojowe nastawienie od początku spotkania przyniosło rezulatat w postacji szybko strzelonej bramki, jednak brak skupienia spowodował stratę bramki tuż przed końcowym gwizdkiem pierwszej połowy. Po 25 minutach mieliśmy remis i sprawa wyniku była otwarta. W drugiej połowie Volta wzięło sprawy w swoje "nogi" i wyszło na prowadzenie, którego już do końca meczu nie oddali. Volta odnosi kolejne zwycięstwo i jest cały czas w walce o mistrzostwo.

Depol: Tomasz Forobot x2, Krzysztof Splitt x1.
Voltastal: Michał Konwiński x2, Jan Burker x1, Marcin Zużydło x1, Tomasz Ejankowski x1, Marek Szymański x1.